Wielkie premiery w Gliwicach

Red.: |Data publikacji:

MACO Polska rozpoczyna dziś swoją trasę po Polsce z mobilnym showroomem. Pierwszy przystanek – siedziba firmy w Gliwicach. Goście będą mogli zapoznać się ze światowymi premierami firmy, które nie były jeszcze publicznie prezentowane.

Dziś w Gliwicach rusza polska część trasy MACO Innovation Tour, która obejmie 80 przystanków w 20 krajach. O tym przedsięwzięciu pisaliśmy już TUTAJ. W naszym kraju przewidziano 9 spotkań z klientami firmy. Po gliwickim przystanku, specjalna ciężarówka, zamieniona w showroom, wyruszy do Poznania (10 października) a następnie do Krakowa (12 października). Dokładna rozpiska pozostałych dat oraz darmowa rejestracja na te wydarzenia dostępne są na stronie: https://innovationtour.maco.eu/

MACO Innovation Tour to wiele nowości, które MACO pokazuje po raz pierwszy. Jedną z nich jest Instinct by MACO, czyli nowy system ryglowania drzwi, w którym poszczególne elementy można umieścić w dowolnym miejscu skrzydła, co doskonale widać na pokazowych drzwiach, które zbudowane są z sześcianów. System ten jest w pełni elektryczny. Kolejna nowość to zamek M-TS, które MACO określa mianem najszybszego takiego rozwiązania z silnikiem na rynku. Premierą jest także InfinityView. Za tą nazwą kryją się drzwi podnoszono-przesuwne. Profil skrzydła ma 50 mm szerokości, a rdzeń wykonany jest z tworzywa sztucznego, wzmocnionego włóknem szklanym (GFK). System ten posiada ukryty napęd.

Przypomnijmy, że w dniach 18-19 października mobilny showroom zaparkuje w Ożarowie Mazowieckim przed MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, czyli miejscu, w którym odbywać się będzie się w tym czasie Ogólnopolskie Forum Stolarki 2022. Więcej o trasie MACO po Polsce usłyszą Państwo w 178. Odcinku podcastu Branżowisko, który swoją premierę będzie miał w poniedziałek 3 października.

Zobacz również

Szyby do produkcji energii z Roltecu

Szyby do produkcji energii z Roltecu

Roltec zbuduje we Wrocławiu nową fabrykę do wytwarzania paneli fotowoltaicznych. Szklane panele mogą stanowić część szklanej fasady.

Koalicja Termomodernizacji – dołącz do inicjatywy!

Koalicja Termomodernizacji – dołącz do inicjatywy!

Podczas webinarium z 1 grudnia 2022 roku poznaliśmy założenia i szczegóły Koalicji Termomodernizacji, która ma pomóc branży zdobyć nowych klientów dzięki programom finansowania wymian okien i drzwi. Obecnie trwają zapisy do tej inicjatywy.

Kolejny dobry rok Budvaru

Kolejny dobry rok Budvaru

Budvar Centrum odnotuje w tym roku 25-proc. wzrost liczby sprzedanych okien, większy za granicą niż w Polsce. Szacuje się, że wartościowo ten wzrost będzie jeszcze większy.

1