Wielkie premiery w Gliwicach

Red.: |Data publikacji:

MACO Polska rozpoczyna dziś swoją trasę po Polsce z mobilnym showroomem. Pierwszy przystanek – siedziba firmy w Gliwicach. Goście będą mogli zapoznać się ze światowymi premierami firmy, które nie były jeszcze publicznie prezentowane.

Dziś w Gliwicach rusza polska część trasy MACO Innovation Tour, która obejmie 80 przystanków w 20 krajach. O tym przedsięwzięciu pisaliśmy już TUTAJ. W naszym kraju przewidziano 9 spotkań z klientami firmy. Po gliwickim przystanku, specjalna ciężarówka, zamieniona w showroom, wyruszy do Poznania (10 października) a następnie do Krakowa (12 października). Dokładna rozpiska pozostałych dat oraz darmowa rejestracja na te wydarzenia dostępne są na stronie: https://innovationtour.maco.eu/

MACO Innovation Tour to wiele nowości, które MACO pokazuje po raz pierwszy. Jedną z nich jest Instinct by MACO, czyli nowy system ryglowania drzwi, w którym poszczególne elementy można umieścić w dowolnym miejscu skrzydła, co doskonale widać na pokazowych drzwiach, które zbudowane są z sześcianów. System ten jest w pełni elektryczny. Kolejna nowość to zamek M-TS, które MACO określa mianem najszybszego takiego rozwiązania z silnikiem na rynku. Premierą jest także InfinityView. Za tą nazwą kryją się drzwi podnoszono-przesuwne. Profil skrzydła ma 50 mm szerokości, a rdzeń wykonany jest z tworzywa sztucznego, wzmocnionego włóknem szklanym (GFK). System ten posiada ukryty napęd.

Przypomnijmy, że w dniach 18-19 października mobilny showroom zaparkuje w Ożarowie Mazowieckim przed MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, czyli miejscu, w którym odbywać się będzie się w tym czasie Ogólnopolskie Forum Stolarki 2022. Więcej o trasie MACO po Polsce usłyszą Państwo w 178. Odcinku podcastu Branżowisko, który swoją premierę będzie miał w poniedziałek 3 października.

Zobacz również

Przegląd mediów: Lista 100 najbogatszych Polaków, Aluron z historycznym sukcesem

Przegląd mediów: Lista 100 najbogatszych Polaków, Aluron z historycznym sukcesem

W minionym tygodniu Forbes opublikował listę 100 najbogatszych Polaków, na której znaleźć można właścicieli największych firm ze świata stolarki. Ponadto historyczne zwycięstwo osiągnęła drużyna Aluron CMC Warta Zawiercie, sięgając po Puchar Polski w siatkówce, o ratowaniu okien w XVI-wiecznym pałacu w Dalkowie, o wymianie drzwi w sejmie, a także o tym co mówią o nas nasze okna w tekście, który ukazał się na łamach tygodnika "Polityka".

Coraz bliżej do targów Fensterbau Frontale

Coraz bliżej do targów Fensterbau Frontale

Niedługo w Norymberdze rozpoczną się targi Fensterbau Frontale. Wydarzenie ma miejsce co dwa lata i towarzyszą mu targi Holz-Handwerk.

Deceuninck skończył trudny rok z zyskiem

Deceuninck skończył trudny rok z zyskiem

Deceuninck podsumował rok. Firmie udało się wypracować dobry wynik operacyjny, mimo spadków wartości sprzedaży.

1