MACO rusza w europejską trasę

Red.: |Data publikacji:

The MACO Innovation Tour to zapowiadany od dłuższego czasu program zastępczy MACO za targi Fensterbau Frontale 2022 i 2022. Specjalnie zaprojektowana ciężarówka, będąca mobilnym showroomem, rusza wkrótce w trasę po Europie, rozpoczynając od Polski.

Inicjatywa The MACO Innovation Tour to kilkadziesiąt przystanków w całej Europie. Trasa rozpoczyna się w Polsce, następnie specjalna ciężarówka zawita do Czech i na Słowację. Mobilny showroom zatrzyma się w ośmiu miastach: Gliwicach, Poznaniu, Krakowie, Lublinie, Warszawie, Białymstoku, Trójmieście i Toruniu.

 

Aleksandra Tęsiorowska z działu marketingu MACO Polska:

Innowacje są zapisane w naszym DNA. Dlatego zdecydowaliśmy się na ten nowatorski i trochę szalony projekt. Nie chcemy – w odróżnieniu od tradycyjnych targów – zapraszać klientów do jednego miejsca w jednym czasie, ale przyjechać jak najbliżej ich firm, spotkać się i porozmawiać wtedy, kiedy najbardziej im to pasuje.

Specjalnie zaprojektowana na tę trasę ciężarówka mieści w sobie showroom o powierzchni 65 mkw. W Polsce pokona ok. 2,5 tys. kilometrów, a zaprezentowane będą w niej trzy światowe premiery, prototypy nowych rozwiązań, a także nowości, które dotychczas nie były prezentowane w naszym kraju.

Gliwickie spotkanie odbędzie się już 30 września a ostatni polski przystanek, czyli Toruń planowany jest na 26 października. W dniach 18-19 października mobilny showroom zaparkuje w Ożarowie Mazowieckim przed MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, czyli miejscu, w którym odbywać się będzie się w tym czasie Ogólnopolskie Forum Stolarki 2022. THE MACO Innovation Tour ma być nie tylko prezentacją nowości tego austriackiego dostawcy okuć, ale też planowane są dodatkowe atrakcje, w zależności od odwiedzanego miasta.

Aleksandra Tęsiorowska z działu marketingu MACO Polska:

W Gliwicach na przykład będzie możliwość wizyty w nowym, zmodernizowanym specjalnie na tę okazję showroomie MACO Polska oraz zwiedzenie siedziby firmy. W kilku miastach zaproponujemy klientom dodatkowy program wieczorny, ale najbardziej nie możemy doczekać się warszawskiego przystanku, który zostanie zorganizowany podczas Ogólnopolskiego Forum Stolarki.

Jak poinformowało MACO Polska, już są dostępne darmowe bilety na to wydarzenie: https://innovationtour.maco.eu

Zobacz również

Spadek zamówień na drzwi po dobrym półroczu

Spadek zamówień na drzwi po dobrym półroczu

Producenci stolarki w różny sposób przygotowują się na trudniejszy okres na rynku. Perfectdoor postawił na integrację procesów produkcyjnych i ochronę miejsc pracy.

Glasstec 2022 – zobacz naszą fotorelację

Glasstec 2022 – zobacz naszą fotorelację

Za nami targi Glasstec 2022 - to wiodąca na świecie impreza branży szklarskiej, która odbyła się po raz pierwszy po czteroletniej przerwie.

Partnerstwo na trudniejszy czas

Partnerstwo na trudniejszy czas

Dormakaba, światowy potentat w zakresie systemów zabezpieczeń i kontroli dostępu oraz wrocławska firma Polsystem, oferująca systemy kontroli czasu pracy, kontroli dostępu i urządzenia je obsługujące, nawiązały ostatnio współpracę produktową.

1