Wielki przegląd salonów pokazowych

Autor: |Data publikacji:

Katalogi produktowe to często już za mało, by przekonać do swojej oferty architekta i inwestora. Coraz większe znaczenie sprzedażowe mają salony pokazowe, w których klienci mogą nie tylko zapoznać się z ofertą, ale też na własne oczy przekonać się o aspektach użytkowych okien, drzwi, bram i innych produktów z szeroko rozumianego świata stolarki.

Aby wskazać architektom oraz inwestorom, gdzie mogą zobaczyć na żywo stolarkę, przygotowaliśmy przegląd showroomów, których wyposażenie oraz kwalifikacje personelu dają gwarancję, że klienci uzyskają maksimum informacji na temat interesujących ich produktów.

ZOBACZ PRZEGLĄD SHOWROOMÓW BRANŻY STOLARKI

Takiego zestawienia do tej pory w polskim internecie jeszcze nie było. Jeżeli w tym obszernym zestawieniu showroomów zabrakło Waszego firmowego salonu, zgłoście się do nas: reklama@forumbranzowe.com

Zobacz również

Spłonęła hala produkcyjna firmy Norwood

Spłonęła hala produkcyjna firmy Norwood

W ubiegłym tygodniu doszło do pożaru fabryki okien Norwood w Rusocinie. Spłonęła hala produkcyjna, nikt nie został ranny.

Ogólnopolskie Forum Stolarki 2025 – relacja

Ogólnopolskie Forum Stolarki 2025 – relacja

Ogólnopolskie Forum Stolarki 2025, które odbyło się 15–16 października w Łodzi, potwierdziło, że sektor stoi na progu zmian i że to właśnie dialog między uczestnikami rynku jest kluczem do wypracowania efektywnych rozwiązań.

OFS 2025 – fotorelacja (druga część)

OFS 2025 – fotorelacja (druga część)

Zapraszamy na fotorelację z drugiego dnia Ogólnopolskiego Forum Stolarki 2025.