WIELKI KONKURS KALENDARZY 2020

Red.: PG |Data publikacji: 2020-01-09

Początek roku to już tradycyjnie u nas konkurs na najlepsze kalendarze branżowe.  W styczniowym numerze miesięcznika Forum Branżowe poznamy laureatów tej zabawy wybranych przez redakcję. Teraz czas na czytelników naszego serwisu –  nadszedł bowiem czas na drugą edycję konkursu, w którym to internauci wybiorą swoich faworytów.

Najlepsze kalendarze wybieramy w pięciu kategoriach:

  • kalendarze dzielne,
  • kalendarze ścienne,
  • kalendarze biurkowe,
  • kalendarze książkowe
  • zestawy kalendarzy

Oddaj swój głos na najlepsze kalendarze branżowe 2020 roku! Co 24 godziny możesz oddać jeden głos w każdej z pięciu kategorii. Nie zapomnij regularnie głosować, by zwiększyć szansę na wygraną Twoich faworytów!

GŁOSUJ NA NAJLEPSZE KALENDARZE 2020 ROKU!

 

 

 

Zobacz również

Pagen ze wzrostami i nowym wizerunkiem

Pagen ze wzrostami i nowym wizerunkiem

Pagen, małopolski producent stolarki, zaprezentował nową identyfikację wizualną. Firma wprowadza również nową strategię marketingową na lata 2020-2022.

Tradycyjne targi BAU jednak odwołane!

Tradycyjne targi BAU jednak odwołane!

Zarząd Messe Munchen zdecydował o odwołaniu tradycyjnej formuły targowej przyszłorocznej edycji targów BAU (13-15 stycznia 2021) na rzecz formuły hybrydowej. Decyzja konsultowana była z wystawcami targowymi.

Aliplast rośnie dzięki fotowoltaice?

Aliplast rośnie dzięki fotowoltaice?

Lubelski Aliplast liczy w tym roku na kolejny, tym razem jednocyfrowy, wzrost przychodów. Głównie dzięki stabilnym zamówieniom na stolarkę oraz wzrostowi zamówień na fotowoltaikę. W związku z tym w Lublinie podjęto decyzje o kontynuowaniu procesów inwestycyjnych.

1