Podczas naszego webinarium poznaliśmy światowe premiery

Red.: |Data publikacji:

W dniu 19 maja 2022 roku (czwartek) o godz. 10:30 rozpoczęło się webinarium Forum Branżowego, podczas którego zaprezentowano nowości na sezon 2022. Wśród nich były światowe premiery.

Za nami kolejne webinarium przygotowane przez naszą redakcję. Odbyło się ono, tradycyjnie już, w formule online. Tym razem poznaliśmy 10 nowości przygotowanych przez 8 firm (Remmert, Sun Winner, Schmalz, Brookvent, Heroal, MACO, Aluprof, Winkhaus). Do tej pory na każdym z naszych webinariów wśród prezentowanych nowości były również światowe premiery. Tak było i tym razem. Branża po raz pierwszy tutaj mogła zobaczyć produkty, które pojawią się w ofercie dopiero w czerwcu.

Wśród prezentowanych produktów m.in.:

  • premierowy system drzwi harmonijkowych z przegrodą termiczną
  • premierowy system okien otwieranych na zewnątrz z przegrodą termiczną
  • nowa pergola lamelowa
  • innowacyjne produkty przeciwsłoneczne

Dodatkową atrakcją webinarium było ogłoszenie laureatów konkursu StolArchi, pierwszego konkursu, w którym praktycy z biur projektowych doceniają najlepsze produkty z branży stolarki otworowej. Na co dzień korzystają oni w swoich projektach z wielu rozwiązań okiennych, czy drzwiowych, więc są w stanie najlepiej docenić zarówno walory estetyczne, jak i funkcjonalne poszczególnych wyrobów.

Laureatów poznaliśmy w następujących kategoriach:

  •     Forma;
  •     Funkcja;
  •     Wsparcie techniczne.

Szczegóły dotyczące webinarium na stronie: https://eventory.cc/event/nowosci-sezon-2022-cz2

Zobacz również

Defor otworzył nowy magazyn i laboratorium

Defor otworzył nowy magazyn i laboratorium

Defor oficjalnie otworzył w połowie stycznia nowy magazyn i nowe laboratorium. Budowa i wyposażenie obiektów trwało 19 miesięcy.

Paneldoor zwiększył moce produkcyjne

Paneldoor zwiększył moce produkcyjne

Paneldoor podliczył, że w 2022 r. firma zwiększyła produkcję o 13 proc. Udało się to m.in. dzięki większym mocom produkcyjnym.

To nie był zły sezon

To nie był zły sezon

Nastroje w branży nie są wcale złe, bo kolejne podwyżki cen uratowały wyniki finansowe. Nawet producenci drzwi drewnianych informują, że w swoich bilansach odnotują na koniec roku jednocyfrowe wzrosty przychodów.

1