Wizerunek uczciwego przedsiębiorcy

Red.: |Data publikacji:

Kamila Newlin-Łukowicz, wiceprezes Drutexu, wybrana została w plebiscycie Pulsu Biznesu „Kobieta Biznesu Roku 2021”  i z tej okazji udzieliła dziennikowi wywiadu, w którym opowiedziała o swojej karierze zawodowej i planach. Znalazło się tam również miejsce dla oceny minionego okresu i pokazania roli pracowników i partnerów w rozwoju firmy.

Chcę tworzyć firmę, do której nikt nie przychodzi się za karę, ale dlatego, że praca sprawia mu przyjemność. Zresztą już teraz nasi dostawcy twierdzą, że lubią do nas przyjeżdżać. Mówią, że w naszej firmie jest inaczej, normalnie, bez zadęcia. (..)

Udało mi się wypromować markę Drutex jako uczciwą, rzetelną i oferującą wysoką jakość firmę, znaną nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie. Jestem dumna, bo dziś przedsiębiorstwo zatrudnia 4 tys. pracowników i radzi sobie świetnie. Już wiemy, że rok 2021 był najlepszym rokiem w całej naszej historii pod względem przychodowym i wynikowym. Co więcej, od wybuchu pandemii idziemy mocno do przodu, nie zwolniliśmy przy tym ani jednego pracownika, nikomu nie obniżyliśmy pensji. Jako pracodawca i partner w biznesie stworzyliśmy wizerunek bardzo uczciwego przedsiębiorcy, zawsze grającego fair i bardzo lojalnego w stosunku do naszych pracowników i dostawców.

I rzeczywiście, po wielu wizytach w Bytowie możemy przyznać, że tam jest normalnie, bez zadęcia, a jednocześnie z sukcesami widocznymi gołym okiem. Pani Kamila jest najlepszym przykładem, że można zmieniać tą branżę i tak ją promować, by stawała się wizytówką polskiego przemysłu. A przy okazji, by była branżą grającą fair, przyjazną swoim pracownikom i partnerom biznesowym. I oby jak najwięcej takich kobiet w tych naszych biznesach bywało.

Źródło: Puls Biznesu, fot. Mateusz Ochocki

1