OFS i targi Warsaw Build już za kilka dni

Autor: |Data publikacji:

Targi Warsaw Build odbędą się w tym roku w Nadarzynie w terminie 3-6 X 2019, będąc częścią Warsaw Home, przyciągającym zazwyczaj kilkadziesiąt tysięcy zwiedzających. Najważniejszym dla nas wydarzeniem WB’2019 będzie Krajowa Wystawa Innowacji, która zgromadzi najnowsze, najbardziej innowacyjne rozwiązania w ofercie producentów stolarki. Będzie można tu obejrzeć 20 produktów, które zadziwić mogą swoją funkcjonalnością, designem czy komfortem użytkowania. Obok tego jednak na tegorocznym WB’2019 znajdą się również ekspozycje firm branży stolarki, które zdecydowały się na samodzielne stoiska targowe, mając nadzieję przyciągnąć uwagę przybyłych tu architektów, developerów i inwestorów. Na terenie targów znaleźć będzie można więc ekspozycje producentów okien, drzwi, osłon i okuć: CAL, Classen, Entra, Moric, Parmax, Vetrex, TeamPlast, Eclisse, Excellent, Mantion, Tarasola czy VDS.

Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia Wystawy Innowacji i innych stoisk producentów stolarki, a wyrażamy nadzieję, że wszyscy się spotkamy w pierwszym dniu targów WB’2019 (3 X) w hali B. Tam bowiem, w części konferencyjnej zorganizowane zostanie Ogólnopolskie Forum Stolarki, na które zjadą producenci, dostawcy oraz dystrybutorzy stolarki. To najważniejsze w roku spotkanie branżowe poświęcone zostanie tym razem omówieniu innowacyjności naszych produktów oraz ich miejsca w świadomości architektów i inwestorów przyszłości. OFS-owi tradycyjnie już towarzyszyć będzie Gala Liderów, na której wyróżnieni zostaną liderzy poszczególnych segmentów naszej branży.

Wstęp na spotkanie menedżerów stolarki w dniu 3 X możliwy jest jedynie za zaproszeniami, które otrzymać można było w marketingu Forum Branżowego oraz w Centrum Analiz Branżowych. Dla uczestników OFS parking zorganizowany został na zapleczu hali B. Przypominamy jedynie, że do wjazdu na teren targów upoważnia Państwa karta wraz QR-kodem otrzymana od Organizatora OFS. Należy ją okazać przy wjeździe.

I jeszcze uwaga:  pamiętajmy o korkach, jakie niewątpliwie powstaną przy dojeździe na teren targów. Zaplanujmy więc tak podróż, by na miejscu być co najmniej pół godziny wcześniej – jako dobry czas na poranną kawę, ale i na pierwsze rozmowy w branżowym gronie.

1