Teksty do MultiPublikacji są nadsyłane przez firmy.

Europejska ekspansja polskich pergoli

Red.: |Data publikacji:

Paryż był kolejnym zagranicznym przystankiem dla firmy Sun Winner w prezentowaniu swojej oferty producentom i dystrybutorom. Targi Batimat, które odbyły się w dniach 3-6 października, okazały się sukcesem dla polskiego reprezentanta branży osłonowej.

Sun Winner Batimat 2022

Paryskie targi Batimat były dla firmy Sun Winner kolejną okazją do przedstawienia się zagranicznym klientom nie tylko jako producent pergoli, screenów i żaluzji, ale także jako dostawca systemów pergolowych. Po raz pierwszy w nowej dla siebie roli Sun Winner miał okazję zaprezentować się w Niemczech, podczas targów Fensterbau Frontale 2022 w Norymberdze. Obrany kierunek rozwoju okazał się strzałem w dziesiątkę, ponieważ stoisko firmy z Łomży oblegane było wówczas przez prawdziwe tłumy, a liczba potencjalnych klientów przerosła najśmielsze oczekiwania.

Sun Winner Batimat 2022Również teraz, po wystawieniu się w Paryżu, Sun Winner ma pełne ręce roboty. Okazuje się, że liczba firm zainteresowanych ofertą tego producenta i jednocześnie systemodawcy na francuskich targach przekroczyła 250 podmiotów. Choć od podjęcia rozmów do sfinalizowania kontraktów handlowych daleka droga, przedstawiciele firmy mówią o dużym sukcesie. – Francja oraz Belgia to w Europie kluczowe rynki dla producentów pergoli, więc tym bardziej cieszy nas skala zainteresowania firm naszą ofertą na tych targach. Prowadziliśmy rozmowy zarówno z dystrybutorami jak i producentami, a wiele z nich było już na bardzo zaawansowanym poziomie. Jesteśmy przekonani, że znaczna ich część zakończy się pozyskaniem nowych klientów – mówi Sylwester Piechowski, właściciel firmy Sun Winner.

Sun Winner przeobraził się z producenta pergoli również w systemodawcę z myślą przede wszystkim o polskim rynku, ale okazuje się, że również we Francji zainteresowanie tego typu ofertą jest bardzo duże. Na targach Batimat stoisko łomżyńskiej firmy odwiedziło kilkudziesięciu tamtejszych producentów, którzy chcą samodzielnie tworzyć swoje konstrukcje na bazie komponentów Sun Winnera. Stąd też największym zainteresowaniem na stoisku cieszyła się pergola lamelowa Win Climatic. Wpisuje się ona w światowe trendy, zarówno pod względem designu, jak i innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych, dzięki którym imponuje możliwościami gabarytowymi i wytrzymałościowymi. Umożliwia również zainstalowanie wielu dodatków, rozszerzających jej możliwości o funkcje „smart”.

Targi Batimat okazały się kolejnym udanym przystankiem Sun Winnera w europejskich podróżach targowych. Kolejne już wkrótce – firma planuje wystawiać wkrótce na takich targach jak: R+T w Stuttgarcie, Budma w Poznaniu, a w dalszych planach jest też zaprezentowanie swojej oferty w Belgii.

Sun Winner Batimat 2022
Sun Winner Batimat 2022
1