TEKNIKA zmienia siedzibę

Autor: |Data publikacji:

Teknika przeniesie się wkrótce do nowej siedziby. Firma ma swoje biuro w Warszawie, w Wilanowie, jednak w połowie tego roku przeprowadzi się do  większej przestrzeni, na terenie centrum logistycznego w dzielnicy Okęcie.

Teknika już w połowie tego roku, prawdopodobnie w lipcu, przeniesie swoje biuro i magazyn na ulicę Szyszkową w Warszawie. Jest to miejsce, które obecnie jest w trakcie budowy, a obiekt nie ma jeszcze nawet numeru. Firma początkowo planowała swoją przeprowadzkę w marcu, jednak ten termin o kilka miesięcy się przedłużył.

Nowa siedziba będzie znacznie większa od obecnej, znajdować się tam będzie biuro i magazyn. Poza tym zainstalowana tam będzie część pokazowa. Maszyny i urządzenia m.in. dla producentów stolarki drewnianej będą podłączone w linię produkcyjną i na miejscu klienci będą mogli sprawdzić, jak pracują. Polegać to będzie na przeprowadzeniu próbnej produkcji.

Firma poinformuje o szczegółach na temat przeprowadzki, jak tylko nowy budynek zostanie oddany do użytku. Miniony rok firma zamknęła przychodami ze sprzedaży w wysokości ponad 100 mln zł. Teknika jest dostawcą maszyn i urządzeń przede wszystkim do obróbki drewna,  w tym do produkcji stolarki otworowej. Są one przeznaczone do wyposażenia małej stolarni, ale także dla producenta okien i drzwi. W swojej ofercie ma takie maszyny jak CNC 3-, 4- i 5-osiowe czy multicentra do produkcji okien i drzwi.

Zobacz również

Podziękowania właścicieli Eko-Okien

Podziękowania właścicieli Eko-Okien

Mateusz i Katarzyna Kłosek, do których należy największy producent stolarki w Polsce - Eko-Okna, opublikowali krótkie oświadczenie z podziękowaniami.

Swisspacer otworzył nową międzynarodową siedzibę

Swisspacer otworzył nową międzynarodową siedzibę

Swisspacer w lipcu otworzył swoją nową międzynarodową siedzibę. Mieści się ona w miejscowości Lengwil w Szwajcarii.

Niemiecki Stürtz niewypłacalny

Niemiecki Stürtz niewypłacalny

Stürtz Maschinenbau GmbH, producent maszyn do produkcji okien z PVC, znalazł się w stanie niewypłacalności i przejdzie restrukturyzację. Pomimo trudności finansowych, firma będzie realizować zamówienia do połowy 2026 roku.