Targi Warsaw Build przełożone!

Red.: |Data publikacji:

Targi Warsaw Build zaplanowane na 27-30 października zostały ponownie przełożone. Imprezy nie udało się zorganizować w listopadzie ubiegłego roku, w tym również się nie uda. Organizatorzy planują przenieść wydarzenie na pierwszą połowę 2022 roku.

Zmieniający się układ hal wystawowych i znikająca na tydzień przed imprezą lista wystawców rodziły plotki i domysły czy targi na pewno odbędą się w wyznaczonym terminie. Dziś organizatorzy potwierdzili nam tę informację, ponadto dowiedzieliśmy się że nowa data targów Warsaw Build planowana jest na czwarty tydzień marca.

Co z dotychczasowymi wystawcami? Jak poinformowali nas organizatorzy wydarzenia, 60 wystawców zdecydowało się przenieść ekspozycję na marzec przyszłego roku, natomiast 45 wystawców którzy postanowili wystawiać się w tym roku, zostało dokooptowanych do hal wystawowych targów Warsaw Home&Contract. Firmy naszej branży (m.in. Vetrex) wystawiać się mają w hali F targów Ptak Warsaw Expo.

O jesiennych targach branżowych w Polsce i za granicą pisaliśmy tutaj.

Zobacz również

Defor otworzył nowy magazyn i laboratorium

Defor otworzył nowy magazyn i laboratorium

Defor oficjalnie otworzył w połowie stycznia nowy magazyn i nowe laboratorium. Budowa i wyposażenie obiektów trwało 19 miesięcy.

Paneldoor zwiększył moce produkcyjne

Paneldoor zwiększył moce produkcyjne

Paneldoor podliczył, że w 2022 r. firma zwiększyła produkcję o 13 proc. Udało się to m.in. dzięki większym mocom produkcyjnym.

To nie był zły sezon

To nie był zły sezon

Nastroje w branży nie są wcale złe, bo kolejne podwyżki cen uratowały wyniki finansowe. Nawet producenci drzwi drewnianych informują, że w swoich bilansach odnotują na koniec roku jednocyfrowe wzrosty przychodów.

1