Rusza sezon targowy

Red.: |Data publikacji:

Sezon jesienny zapowiada się bardzo intensywnie pod względem krajowych i zagranicznych imprez targowych związanych z branżą stolarki. Oto krótki przegląd najciekawszych zdaniem naszej redakcji wydarzeń.

Branża stolarki od pewnego czasu nie miała pełnych możliwości prezentowania swoich nowości oraz oferty. Wszystko za sprawą pandemii koronawirusa i odwoływania lub przekładania polskich i zagranicznych imprez targowych. Ten sezon zapowiada się zgoła inaczej – organizatorzy takich wydarzeń głośno zapowiadają targi budowlane. Oto krótki przegląd najciekawszych z nich.

Targi zagraniczne:

  • Equipbaie-Métalexpo, 21-24 września 2021 roku, Paryż, Francja
  • Bygg Reis Deg, 20-23 października, Lillestrøm, Norwegia
  • Made Expo, 22-25 listopada 2021 roku, Mediolan, Włochy
  • FIT Show, 26-28 września 2021 roku, Birmingham, Wielka Brytania – impreza nie odbędzie się w pierwotnym terminie, targi zostały przesunięte na 10-12 maja 2022 roku

Na zagranicznych targach dostępne będzie najnowsze wydanie Forum International. We francusko-angielskim wydaniu zaprezentowano polski rynek stolarki oraz jego przedstawicieli.

Targi polskie:

  • Drema, 14-17 września 2021 roku, Poznań
  • Warsaw Construction Machinery Exhibition, 30 września – 2 października 2021, Nadarzyn – impreza nie odbędzie się w pierwotnym terminie, targi zostały przesunięte na marzec 2022 roku

Z innych ważnych wydarzeń branżowych warto wspomnieć o największym wydarzeniu online polskiej branży stolarki –  Ogólnopolskie Forum Stolarki Online Jesień 2021  odbędzie się 16-17 listopada 2021 roku.

Zobacz również

Defor otworzył nowy magazyn i laboratorium

Defor otworzył nowy magazyn i laboratorium

Defor oficjalnie otworzył w połowie stycznia nowy magazyn i nowe laboratorium. Budowa i wyposażenie obiektów trwało 19 miesięcy.

Paneldoor zwiększył moce produkcyjne

Paneldoor zwiększył moce produkcyjne

Paneldoor podliczył, że w 2022 r. firma zwiększyła produkcję o 13 proc. Udało się to m.in. dzięki większym mocom produkcyjnym.

To nie był zły sezon

To nie był zły sezon

Nastroje w branży nie są wcale złe, bo kolejne podwyżki cen uratowały wyniki finansowe. Nawet producenci drzwi drewnianych informują, że w swoich bilansach odnotują na koniec roku jednocyfrowe wzrosty przychodów.

1