Targi BAU Online już za nami

Red.: |Data publikacji:

W tym roku targi BAU odbyły się w wersji online. Nie zastąpiły one tradycyjnych spotkań, ale stanowiły dobrą okazję, by nawiązać kontakt z wystawcami czy poznać nowości produktowe.

BAU Online odbyły się w dniach 13-15 stycznia. Na specjalnie utworzonej platformie udostępnionej przez organizatorów, wystawcy mogli zaprezentować swoje wirtualne stoiska. W tym przedsięwzięciu wzięło udział 248 firm. Goście targów mogli umawiać się na spotkania z wystawcami, a odbywało się to oczywiście online. Wiele firm przygotowało również ciekawe prezentacje. Każdego dnia od 6 rano do 19 trwały wydarzenia dla gości targów.

Jeśli chodzi o naszą branżę, to jak zwykle była tu silna reprezentacja. Kilka z firm było nawet sponsorem targów, a także przygotowało liczne wydarzenia, głównie prezentacje nowych rozwiązań. Do tych wystawców zaliczają się Aluprof, Assa Abloy, Geze (więcej o ich udziale w BAU TUTAJ), Heroal i Schüco. Inne firmy z branży, które obecne były jako wystawcy, to Deceuninck, Dormakaba, Elumatec, Illbruck, Jansen, Orgadata, Reynaers Aluminium, Simonswerk, Vito Polska, Warema i Wilka.

Jeśli chodzi o firmy polskie, to w tym roku reprezentacja branży stolarki otworowej była skromna: Aluprof i Vito Polska. Wśród wystawców zdecydowaną większość stanowiły przedsiębiorstwa niemieckie.

Zobacz również

Poznaj najlepsze modernizacje budynków w Polsce

Poznaj najlepsze modernizacje budynków w Polsce

Uroczysta gala wręczenia nagród Ogólnopolskiego Konkursu Otwartego „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.” odbędzie się 27 września na Zamku Królewskim w Warszawie.

Coraz bliżej do targów Fastener Poland

Coraz bliżej do targów Fastener Poland

150 wystawców z 15 krajów - tak w skrócie zapowiada się 6. edycja Międzynarodowych Targów Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND. Odbędzie się w dniach 18-19 października w EXPO Kraków.

Nowe, duże salony ze stolarką

Nowe, duże salony ze stolarką

Grupa Impet, Mrówka czy All Windows Group to firmy, które otworzyły w ostatnim czasie sklepy ze stolarką.

1