Geze zaprasza do swojego stoiska na Bau online

Red.: MR |Data publikacji: 2021-01-15

Geze to jeden z wystawców tegorocznego Bau, odbywającego się online. Firma przygotowała dla swoich gości specjalne stoisko, w którym prezentuje nowości.

Spotkanie online 14 stycznia ze studia Geze prowadzili Hannes Klockenhoff, szef marketingu i Heike Holfelder, odpowiedzialna w Geze za udział w targach. W tegorocznej, wirtualnej wystawie firma zdecydowała się połączyć dwa sposoby na prezentację. Geze zorganizowało więc stoisko targowe, w którym pokazane są najciekawsze produkty – nowości firmy na ten sezon. W tym miejscu jest również studio nagraniowe, dzięki czemu goście Geze mogą wziąć udział w różnych wydarzeniach na żywo, oczywiście za pośrednictwem Internetu i komputerów. Firma korzysta również z cyfrowych rozwiązań, szczególnie jeśli chodzi o komunikację.

Stoisko Geze na targach Bau online.

W tym roku przedsiębiorstwo postanowiło pokazać produkty w ramach czterech głównych bloków tematycznych. Pierwsze dwa związane są częściowo także z obecną sytuacją pandemii i stanowią reakcję na rosnące wymagania sanitarne w budynkach. Są to takie zagadnienia, jak cyfrowa kontrola dostępu, którą można szczególnie wykorzystać obecnie w punkach handlowych czy usługowych. Drugi blok tematyczny obejmuje produkty, które regulują dopływ świeżego powietrza do wnętrza. Temat ten, choć obecnie niezwykle ważny, istotny był także zanim pojawiła się pandemia COVID-19.

Dwa kolejne tematy są, jak podkreślali prowadzący spotkanie, głęboko osadzone w DNA firmy. Chodzi o odpowiednie planowanie zestawów drzwiowych i bezpieczeństwo pożarowe drzwi. Jeśli chodzi o pierwsze zagadnienie, to według Geze, drzwi to maszyna. To produkt zbudowany z wielu elementów, z zastosowaniem automatyki. Dlatego należy przykładać wagę do prawidłowego projektowania. Jeśli chodzi o ofertę firmy w dziale bezpieczeństwa pożarowego, to dla Geze jest to jeden z podstawowych segmentów działalności, w którym ma wiele do zaoferowania.

Co nowego na ten rok przygotowało Geze? Najciekawsze z produktów, to drzwi karuzelowe Revo.PRIME, rozwiązanie do drzwi automatycznych Geze MCRdrive, rozwiązanie do drzwi instalowanych w trudnych warunkach klimatycznych (np. z dużą wilgocią) Geze PECdrive. To także drzwi z czujnikami w zakresie bezpieczeństwa pożarowego – FA GC 170. Geze przygotowało także nowości w sekcji okien. Jest to napęd do okien F 1200+ oraz system bezpiecznej, automatycznej wentylacji IQ box Safety. O wszystkich produktach wciąż można się dowiedzieć, odwiedzając wirtualne stoisko Geze.

Zobacz również

Alu in – nowa marka Abakusa

Alu in – nowa marka Abakusa

Abakus tworzy nowy brand o nazwie Alu in. W ramach wyodrębnionej w strukturach firmy marki oferowana będzie stolarka aluminiowa oparta na systemach Aluprof i Schüco. Planowane są dwie linie produktowe: Alu Industrial Aluprof oraz Alu Intuitive Schüco.

Fapim buduje w Polsce nową siedzibę

Fapim buduje w Polsce nową siedzibę

Fapim buduje w Radzyminie pod Warszawą nowa halę magazynową i biurowiec. Firma planuje przeprowadzkę w połowie tego roku.

Europrofil będzie się rozbudowywał

Europrofil będzie się rozbudowywał

Europrofil z Olsztynka planuje rozbudować halę produkcyjną. Firma szacuje koszt budowy i wyposażenia hali na ok. 1 mln zł.

1