Targi Batimat w Paryżu – relacja

Red.: PG |Data publikacji: 2019-11-04

W dniach 4-8 listopada w Paryżu odbywają się Międzynarodowe Targi Budowlane BATIMAT. Jesteśmy na nich obecni i na bieżąco aktualizujemy naszą relację z tego wydarzenia ze stolicy Francji. Pokażemy premiery, nowości, nagrodzone produkty. Zachęcamy do częstego odświeżania tego wpisu oraz  śledzenia hasztaga #FBnaBATIMAT w mediach społecznościowych.

Targi BATIMAT rozpoczęły swoją historię w 1959 r. Wydarzenie odbywa się co dwa lata i gromadzi wiodące firmy z branży budowlanej. Wśród wystawców zawsze można odnaleźć reprezentantów ze świata stolarki budowlanej.

Polskie firmy na BATIMAT:

Relacja live z BATIMAT (dzień 3.)

Relacja live z BATIMAT (dzień 2.):

Relacja live z BATIMAT (dzień 1.):

Zobacz również

Nowy zakład Guardiana w Częstochowie już pracuje

Nowy zakład Guardiana w Częstochowie już pracuje

Guardian rozpoczął produkcję w nowym zakładzie w Częstochowie. Są tu dwie linie do szkła float, dwa coutery i linia do szkła laminowanego.

Rośnie sprzedaż okien i drzwi online

Rośnie sprzedaż okien i drzwi online

Rynek e-commerce w Polsce rozwija się bardzo dynamicznie, stanowi on już 1,5 proc. w ogólnej sprzedaży. Ten kanał dystrybucji dostrzega także branża stolarki otworowej.

Sprzedaż stolarki w Pozbudzie spadła o połowę!

Sprzedaż stolarki w Pozbudzie spadła o połowę!

Pozbud podliczył wstępnie wyniki z I półrocza. Grupa kapitałowa odnotowała przychody w wysokości 86,38 mln zł porównaniu do 88,57 w 2019 r. Sprzedaż stolarki po I półroczu spadła jednak aż o połowę.

1