Styczniowy numer FB dostępny na Budmie

Autor: |Data publikacji:

Nadchodzi pierwszy numer naszego miesięcznika Forum Branżowe w 2019 roku. W nim m.in. podsumowanie najważniejszych wydarzeń z minionych dwunastu miesięcy, ranking największych firm w branży i rozmowa z właścicielem firmy OknoPlus, Wacławem Figlem. Nowy numer będzie dostępny podczas targów Budma 2019 w Poznaniu. 

Głównym tematem wydania będzie przede wszystkim ranking przedsiębiorstw przygotowany przez zespół Centrum Analiz Branżowych. I pomyśleć, że gdy w 2001 roku stworzyliśmy pierwszy ranking przedsiębiorstw z naszej branży, zaledwie kilka przekroczyło wówczas poziom 50 mln euro przychodów ze sprzedaży. To najlepiej pokazuje rozwój tego sektora w Polsce przez ostatnich kilkanaście lat.

Na okładce styczniowego wydania Wacław Figiel, właściciel firmy OknoPlus. Rozmowa z nim dotyczyła głównie montażystów i sprzedawców którzy są ambasadorami marek na rynkach lokalnych. To od nich zależy, jak reprezentowana przez nich firma jest postrzegana w oczach inwestorów.

W połowie grudnia 2018 roku agencja badawcza KFcati przeprowadziła ankietę wśród menedżerów z firm produkujących wyroby stolarki budowlanej. Zapytała w niej m.in. o to, jakie czasopisma i portale są im znane; które czytają, a które poleciliby kolegom z branży. Doskonale w tym badaniu wypadły media naszego wydawnictwa. Szczegóły w artykule „Forum” w czytaniu.

Nowe wydanie będzie wystawione na naszym stoisku podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektura BUDMA 2019 w Poznaniu (12-15 luty 2019 r.). Życzymy miłej lektury.

Zobacz również

Hydro notuje wzrost w 2025 r.

Hydro notuje wzrost w 2025 r.

Hydro podsumowało 2025 r. Spółka odnotowała w tym okresie wzrost zysków i przychodów. Odbyło się to m.in dzięki redukcji kosztów.

Fensterbau Frontale 2026 – już za niewiele ponad miesiąc

Fensterbau Frontale 2026 – już za niewiele ponad miesiąc

Już za niewiele ponad miesiąc czeka nas jedna z najważniejszych imprez branży stolarki – Fensterbau Frontale 2026, zaplanowane od 24 do 27 marca.

Diamenty Forbesa rozdane. Liczna reprezentacja branży z nagrodami

Diamenty Forbesa rozdane. Liczna reprezentacja branży z nagrodami

Miesięcznik "Forbes" przyznał wyróżnienia w rankingu "Diamenty Forbes 2026". Wśród nagrodzonych jest blisko 60 firm z branży stolarki budowlanej.