Vipers Kristiansand z Pucharem Norwegii

Red.: |Data publikacji:

Piłkarki ręczne Vipers Kristiansand zdobyły Puchar Norwegii. Szczypiornistki wspierane przez Wiśniowski wygrały w finale z SIL Storhamar 29:26.

Szczypiornistki Vipers Kristiansand po raz kolejny udowodniły swoją dominację w norweskiej kobiecej piłce ręcznej. „Żmije” w ostatnim czasie zdobyły swój trzeci Puchar Norwegii, który jest jednocześnie trzecim z rzędu triumfem w tych rozgrywkach. Zawodniczki z Kristiansand nie mają sobie równych również w lidze, gdzie z kompletem zwycięstw pewnie zmierzają po trzecie z rzędu mistrzostwo Norwegii.

Szczypiornistki Vipers są obecnie trzecim zespołem w Europie, w tegorocznych rozgrywkach Champions League pewnie przebrnęły przez pierwszą rundę, teraz będą walczyć o awans do 1/4 finału.