Branżowe starcia na siatkarskich parkietach

Red.: AK |Data publikacji: 2019-11-08

W minionym tygodniu na siatkarskich parkietach Pucharu Polski i Krispol 1. Ligi doszło do dwóch wewnątrzbranżowych meczów. Kiepski okres przechodzą siatkarze KPS Siedlce, którzy w krótkim czasie przegrali trzy takie spotkania.

Przypomnijmy, że najpierw Siedlczanie, wspierani przez Nowak Dom, przegrali u siebie z Krispolem Września, o czym pisaliśmy w ubiegłym tygodniu. W poprzednią środę siatkarze KPS-u zakończyli swoją przygodę z Pucharem Polski. Pogromcą zespołu z Mazowsza był Norwid Częstochowa, sponsorowany przez Fenster. Po wygranym pierwszym secie goście z Siedlec przegrali kolejne trzy i to Częstochowianie awansowali do 2. rundy, gdzie zagrają ze Stalą Nysa. Swoje mecze wygrały również Krispol Września oraz Lechia Tomaszów Mazowiecki, która może liczyć na wsparcie dystrybutora firmy Wiśniowski, czyli Hilak Bramy. Krispol w następnej rundzie zagra na wyjeździe z Chrobrym Głogów, a Lechia podejmie Gwardię Wrocław.

W ostatni wtorek rozegrana została 8. seria gier Krispol 1. Ligi, w której Lechia podejmowała KPS Siedlce. Siedlczanie niestety podtrzymali niekorzystną passę z ostatniego czasu i przegrali z Lechią 3:0. Zwycięstwo gospodarzom nie przyszło tak łatwo jak wskazywałby na to wynik. Decydujący set zakończony został dopiero przy wyniku 31:29.

Więcej o zaangażowaniu firm naszej branży w sport:

1