Specjalny webinar dla architektów za nami

Red.: |Data publikacji:

Forum Branżowe w dniu 10 września przeprowadziło webinar dla architektów na specjalistycznej platformie Archidesk. Była to prezentacja bogatych możliwości stolarki i jej wpływu na wystrój i charakter wnętrz.

„Stolarka we wnętrzach” to podróż po świecie bogatego świata stolarki otworowej (i nie tylko) i jej ogromnego wpływu na wystrój i charakter wnętrz. Specjaliści z Forum Branżowego zaprezentowali najnowsze trendy w designie okien, drzwi, osłon i rozwiązań dla domów inteligentnych. Omówili też nowe rozwiązania, które są odpowiedzią na wiele potrzeb architektów wnętrz i ich klientów. Podczas tego webinaru architekci przekonali się, jaki jest ogrom możliwości we wpasowywaniu okien i drzwi w styl pomieszczeń i dowiedzieli się, jak nowinki technologiczne z tej branży odpowiadają na aktualne potrzeby klientów.

Zaprezentowane zostały zagadnienia, które w ciekawy sposób łączą świat stolarki z potrzebami inwestorów oraz architektów wnętrz. Omówione zostały m.in. najnowsze, minimalistyczne systemy drzwiowe, które w atrakcyjny sposób niwelują granicę pomiędzy wnętrzem a ogrodem; drzwi, które na równi z meblami mogą stać się wizytówką wnętrza; łazienki, które dzięki najnowszej generacji luster mogą wprowadzić nas w świat znany dotąd tylko z filmów science fiction. Było też coś dla fanów kina szpiegowskiego – zamki otwierane odciskiem palca, okna sterowane z poziomu smartfona i wideowizjery w drzwiach. Zaprezentowano zarówno okna, które doskonale podkreślą industrialny styl mieszkania w bloku, jak i drzwi wejściowe, które są piękną ozdobą każdego przedpokoju i zadbają o przytulny klimat nie tylko dzięki swojemu designowi.

Transmisja dostępna była dla specjalistów zarejestrowanych na platformie www.archidesk.pl

Oto lista zaprezentowanych produktów podczas tego webinaru:

  • HEROAL – Systemy drzwi podnoszono-przesuwnych
  • YAWAL – Wielkogabarytowe drzwi przesuwne o wąskich ukrytych w ścianach profilach MOREVIEW
  • WINKHAUS – elektroniczny system dostępowy blueSmart
  • PILKINGTON – lustro chromowe Mirropane Chrome
  • MACO – komplet stolarki przyszłości
  • VIKKING – Drzwi Ultimate w technologii Real Wood
  • OKNOPLUS – Okno Reveal
  • CAL – Kolekcja drzwi wewnętrznych La Linea
  • VETREX – Linia drzwi zewnętrznych Premium

Zobacz również

Wzmocnienia wciąż na fali, choć z mniejszą rentownością

Wzmocnienia wciąż na fali, choć z mniejszą rentownością

MFO, producent wzmocnień stalowych, odnotował w I półroczu br. wyraźny wzrost przychodów. Zmniejszył się natomiast wypracowany zysk netto.

Vivento zbudowało halę produkcyjną i planuje nowy magazyn

Vivento zbudowało halę produkcyjną i planuje nowy magazyn

Vivento zbudował nowa halę produkcyjną, Firma planuje także kolejna inwestycję i chce zbudować magazyn wyrobów gotowych.

Koncerny szklane podwyższały ceny w odpowiedzi na rosnące koszty

Koncerny szklane podwyższały ceny w odpowiedzi na rosnące koszty

NSG i AGC podsumowały II kwartał bieżącego roku. Spółki podnosiły ceny na swoje produkty, by zrekompensować podwyżki.

1