Specjalny webinar dla architektów za nami

Autor: |Data publikacji:

Forum Branżowe w dniu 10 września przeprowadziło webinar dla architektów na specjalistycznej platformie Archidesk. Była to prezentacja bogatych możliwości stolarki i jej wpływu na wystrój i charakter wnętrz.

„Stolarka we wnętrzach” to podróż po świecie bogatego świata stolarki otworowej (i nie tylko) i jej ogromnego wpływu na wystrój i charakter wnętrz. Specjaliści z Forum Branżowego zaprezentowali najnowsze trendy w designie okien, drzwi, osłon i rozwiązań dla domów inteligentnych. Omówili też nowe rozwiązania, które są odpowiedzią na wiele potrzeb architektów wnętrz i ich klientów. Podczas tego webinaru architekci przekonali się, jaki jest ogrom możliwości we wpasowywaniu okien i drzwi w styl pomieszczeń i dowiedzieli się, jak nowinki technologiczne z tej branży odpowiadają na aktualne potrzeby klientów.

Zaprezentowane zostały zagadnienia, które w ciekawy sposób łączą świat stolarki z potrzebami inwestorów oraz architektów wnętrz. Omówione zostały m.in. najnowsze, minimalistyczne systemy drzwiowe, które w atrakcyjny sposób niwelują granicę pomiędzy wnętrzem a ogrodem; drzwi, które na równi z meblami mogą stać się wizytówką wnętrza; łazienki, które dzięki najnowszej generacji luster mogą wprowadzić nas w świat znany dotąd tylko z filmów science fiction. Było też coś dla fanów kina szpiegowskiego – zamki otwierane odciskiem palca, okna sterowane z poziomu smartfona i wideowizjery w drzwiach. Zaprezentowano zarówno okna, które doskonale podkreślą industrialny styl mieszkania w bloku, jak i drzwi wejściowe, które są piękną ozdobą każdego przedpokoju i zadbają o przytulny klimat nie tylko dzięki swojemu designowi.

Transmisja dostępna była dla specjalistów zarejestrowanych na platformie www.archidesk.pl

Oto lista zaprezentowanych produktów podczas tego webinaru:

  • HEROAL – Systemy drzwi podnoszono-przesuwnych
  • YAWAL – Wielkogabarytowe drzwi przesuwne o wąskich ukrytych w ścianach profilach MOREVIEW
  • WINKHAUS – elektroniczny system dostępowy blueSmart
  • PILKINGTON – lustro chromowe Mirropane Chrome
  • MACO – komplet stolarki przyszłości
  • VIKKING – Drzwi Ultimate w technologii Real Wood
  • OKNOPLUS – Okno Reveal
  • CAL – Kolekcja drzwi wewnętrznych La Linea
  • VETREX – Linia drzwi zewnętrznych Premium

Zobacz również

Czytaj grudniowe „Forum Branżowe” (12/2025)

Czytaj grudniowe „Forum Branżowe” (12/2025)

Gościem nowego wydania miesięcznika „Forum Branżowe” (12/2025) jest Michał Godlewski, założyciel i właściciel firmy Monolit.

Uroczystości pogrzebowe Leszka Gierszewskiego i ważny komunikat zarządu

Uroczystości pogrzebowe Leszka Gierszewskiego i ważny komunikat zarządu

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość, że 4 grudnia 2025 roku w wieku 75 lat odszedł Leszek Gierszewski, założyciel i wieloletni prezes firmy Drutex. Urodzony w 1950 roku w Bytowie, ten wizjonerski przedsiębiorca zbudował od podstaw firmę, która dziś zatrudnia ponad 4 tysiące osób i eksportuje produkty na cały świat.

Ceny stolarki w sklepach PSB spadły

Ceny stolarki w sklepach PSB spadły

PSB podsumowało ceny w październiku. W tym miesiącu ceny stolarki budowlanej spadły o 2 proc. w stosunku do roku ubiegłego.