Somfy i Yale ogłosiły współpracę

Red.: |Data publikacji:

Somfy i Yale nawiązały partnerstwo. Obie firmy przygotowały właśnie ofertę systemu kontroli dostępu w inteligentnym domu.

Yale, firma należąca do Grupy Assa Abloy, rozpoczęła właśnie współpracę z Somfy w zakresie rozwoju produktów. Yale to znana marka dostawcy różnego typu zamków, także elektronicznych, ale również alarmów bezpieczeństwa czy kamer. Dzięki współpracy z Somfy inteligentny zamek marki Yale – Linus Smart Lock, również oferowany w Polsce, będzie mógł być zarządzany zdalnie.

Somfy oferuje aplikację TaHoma, dzięki której produkty w domu takie jak zamek, ogrzewanie czy światło zostają włączone do systemu zarządzania budynkiem. W ten sposób, za pomocą aplikacji, można otwierać i zamykać drzwi używając smartfona, tworzyć scenariusze i korzystać z różnych możliwości aplikacji.

Platforma TaHoma została tak opracowana, by można było do niej podłączać produkty różnych marek, dlatego zamek Yale działa bez problemu z innymi rozwiązaniami marki Somfy, ale także innych firm. Partnerstwo Somfy i Yale zostało ogłoszone podczas targów IFA w Berlinie. To wystawa sprzętu elektronicznego przeznaczonego dla domu. Targi odbyły się od 2 do 6 września.

Targi IFA, Berlin.

Zobacz również

Włoskie targi promują bardziej zrównoważone środowisko

Włoskie targi promują bardziej zrównoważone środowisko

Zbliża się termin ME-EXPO 2023 - największych włoskich targów dla branży budowlanej. Organizatorzy zaproponowali nową formułę tej imprezy, dobywającej się co dwa lata.

Grupa Kęty w trzecim kwartale zanotowała wzrost wolumenu

Grupa Kęty w trzecim kwartale zanotowała wzrost wolumenu

Grupa Kęty poinformowała o szacunkowych wynikach za trzeci kwartał. W tym okresie Aluprof osiągnął wzrost przychodów ze sprzedaży.

Unia oczekuje rocznych sprawozdań

Unia oczekuje rocznych sprawozdań

Jak wskazują analitycy, 63 proc. największych firm w kraju przygotowuje raport dotyczący tematyki ESG, a 17 proc. poświęca temu miejsce w sprawozdaniach rocznych.

1