SŁOWIŃSCY: zwiększenie mocy produkcyjnych

Autor: |Data publikacji:

Słowińscy ze Słupcy to producent stolarki z drewna, ale także aluminiowej i z PCW. Firma dynamicznie się rozwija, dlatego padła decyzja o rozbudowie i powiększeniu mocy produkcyjnych.

Firma Słowińscy zdecydowała się o powiększeniu swoich mocy produkcyjnych. Będzie to możliwe po postawieniu nowej hali. Właśnie trwa jej budowa. Inwestycja rozpoczęła się w kwietniu, a jej zakończenie planowane jest w styczniu przyszłego roku. Firma zakłada, że produkcja w nowym obiekcie ruszy w czerwcu 2019 r. Nowa hala będzie miała powierzchnię 5 tys. m2, a dzięki jej otwarciu łączna powierzchnia zakładu zwiększona zostanie ponad dwukrotnie.

Nowa fabryka zostanie oddana do użytku już w styczniu 2019 r.

Część frontowa nowego budynku zostanie przeznaczona na biura działu technologicznego oraz sprzedaży. Natomiast w części produkcyjnej wytwarzana będzie stolarka drewniana i drewniano-aluminiowa. Jeśli chodzi o stary budynek fabryczny, to będzie on przeznaczony na dział aluminium i PCW.

Zabytkowy dom w Aberdeen w Szkocji ma zamontowane okna firmy Słowińscy.

Słowińscy około 70 proc. swoich wyrobów eksportuje. Jednym z krajów, do których trafiają okna i drzwi ze Słupcy to Wielka Brytania. Firma ostatnio dostarczyła okna do zabytkowego budynku w Aberdeen w Szkocji. Okna musiały spełnić wysokie wymagania lokalnych władz.

Zobacz również

Eko-Okna odpowiadają na publikację przewodniczącego związków zawodowych

Eko-Okna odpowiadają na publikację przewodniczącego związków zawodowych

Zarząd Eko-Okna S.A. wydał oświadczenie, w którym stanowczo dementuje zarzuty stawiane przez Dawida Brożka, przewodniczącego OM NSZZ Solidarność Silesia. Firma oskarża go o rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji, które mają podważać zaufanie do pracodawcy i destabilizować sytuację wśród pracowników.

Fakro, Stollar i Wital wspierają lokalny sport, Drutex z nowym międzynarodowym sponsoringiem?

Fakro, Stollar i Wital wspierają lokalny sport, Drutex z nowym międzynarodowym sponsoringiem?

Zaledwie dwa tygodnie temu pisaliśmy o wsparciu, jakiego udzielają firmy z branży stolarki okienno-drzwiowej w rozwój sportu, a tymczasem w w ostatnich dniach o przedłużeniu umów sponsorskich poinformowały Fakro, Stollar i Wital. Ponadto dochodzą słuchy, że swoją ekspansję na europejskim rynku kontynuować ma Drutex.

Podziękowania właścicieli Eko-Okien

Podziękowania właścicieli Eko-Okien

Mateusz i Katarzyna Kłosek, do których należy największy producent stolarki w Polsce - Eko-Okna, opublikowali krótkie oświadczenie z podziękowaniami.