SELENA ma nowy zarząd

Red.: MR |Data publikacji: 2019-03-11

Od marca prezesem firmy Selena jest Krzysztof Domarecki. Powołany został także nowy wiceprezes, zmienił się również skład rady nadzorczej spółki.

Krzysztof Domarecki na stanowisko prezesa został powołany przez radę nadzorczą spółki i pełni tę funkcję od 1 marca.  Ponadto do zarządu został powołany Christian Dölle, który zajął stanowisko wiceprezesa zarządu spółki ds. marketingu.

Krzysztof Domarecki jest założycielem firmy Selena, był także już prezesem tej firmy przez wiele lat – od 1999 do 2008 r. Wówczas spółka dynamicznie rozwinęła swoją działalność na rynkach zagranicznych. Obecnie w skład Grupy Selena wchodzą 34 spółki w 18 krajach na całym świecie.

Zmiany pojawiły się także w radzie nadzorczej spółki. Do zarządu w roli członka dołączył Czesław Domarecki, a przewodniczącym rady nadzorczej został Andrzej Krämer. Obecnie rada nadzorcza składa się z pięciu osób – oprócz wymienionych wyżej, członkami są Borysław Czyżak, Marlena Łubieszko-Siewruk oraz Mariusz Warych.

Zobacz również

Mercor odbudował już portfel zamówień

Mercor odbudował już portfel zamówień

Gdański Mercor, czołowa europejska firma segmentu zabezpieczeń ppoż., nie odczuł zanadto komplikacji sprzedażowych spowodowanych koronawirusem. Spółka odbudowała już ubiegłoroczną wartość portfela zamówień, ale też uruchomiła nowy kanał dystrybucji swoich produktów.

Wyniki w Selenie są satysfakcjonujące

Wyniki w Selenie są satysfakcjonujące

Selena podsumowała pierwsze półrocze. Grupa odnotowała spadek o 2,4 proc. Przychody wyniosły 602,17 mln zł w porównaniu do 617,15 mln zł.

Aluprof na czele rankingów okien aluminiowych

Aluprof na czele rankingów okien aluminiowych

Firma debesto.com zaczęła tworzyć rankingi dla produktów znajdujących się w swojej ofercie. Internetowy dystrybutor stolarki i ślusarki otworowej opublikował niedawno ranking ciepłych okien aluminiowych. Na jego szczycie znalazł się Aluprof z systemem MB-86.

1