Od marca prezesem firmy Selena jest Krzysztof Domarecki. Powołany został także nowy wiceprezes, zmienił się również skład rady nadzorczej spółki.
Krzysztof Domarecki na stanowisko prezesa został powołany przez radę nadzorczą spółki i pełni tę funkcję od 1 marca. Ponadto do zarządu został powołany Christian Dölle, który zajął stanowisko wiceprezesa zarządu spółki ds. marketingu.
Krzysztof Domarecki jest założycielem firmy Selena, był także już prezesem tej firmy przez wiele lat – od 1999 do 2008 r. Wówczas spółka dynamicznie rozwinęła swoją działalność na rynkach zagranicznych. Obecnie w skład Grupy Selena wchodzą 34 spółki w 18 krajach na całym świecie.
Zmiany pojawiły się także w radzie nadzorczej spółki. Do zarządu w roli członka dołączył Czesław Domarecki, a przewodniczącym rady nadzorczej został Andrzej Krämer. Obecnie rada nadzorcza składa się z pięciu osób – oprócz wymienionych wyżej, członkami są Borysław Czyżak, Marlena Łubieszko-Siewruk oraz Mariusz Warych.
Zobacz również
R+T Asia 2026: ruszyła rejestracja na targi w Szanghaju
21. edycja targów R+T Asia zaplanowana w dniach 27–29 maja 2026 roku w National Exhibition and Convention Center (NECC).
Mateusz Kłosek spotkał się z pracownikami. Sprzedaż Eko-Okien na ostatniej prostej?
Na początku tygodnia odbyło się kilka rozmów właściciela Eko-Okien Mateusza Kłoska z grupą pracowników. Rozmowy dotyczyły przyszłej sytuacji firmy i zbliżającej się sprzedaży.
Branża stolarki wspiera sportowców
Kolejne sukcesy i ciekawe inicjatywy sportowe, w których swój udział mają firmy branży stolarki. Tym razem piszemy o sportach siłowych, dziecięcej i dziewczęcej piłce nożnej, a także o odpowiednich dla tej pory roku konkurencjach - narciarstwie oraz Zimowych Mistrzostwach w Ratownictwie Medycznym.


