Science fiction vs rzeczywistość stolarki

Red.: PG |Data publikacji: 2019-08-09

Odległe galaktyki, daleka przyszłość, statki kosmiczne, broń laserowa, a drzwi pozostają drzwiami, a okna oknami.  Okazuje się, że branża stolarki wyprzedziła z prędkością warp wizje twórców science fiction i nadała stolarce zupełnie nowe funkcje. Drzwi i okna już nie tylko się otwierają i zamykają, ale potrafią produkować prąd, ciepło i światło, a do tego mogą być sterowane za pomocą smartfonów… Kto by się spodziewał, że w świecie stolarki “kosmos” jest już dziś? Pokażemy go za niedługo – Wystawa Innowacji już na początku października podczas Warsaw Home/Warsaw Build.

Więcej na temat wizji przyszłości w świecie rzeczywistym i światach science fiction piszemy w artykule W oknach i fasadach przyszłość jest już dziś!

Szczegóły na stronie: http://innowacje.forumbranzowe.com/

Zobacz również

Branżowisko #55 – Klient Bezpieczny. Branża zatrudnia

Branżowisko #55 – Klient Bezpieczny. Branża zatrudnia

W tym odcinku podcastu Branżowisko skupiamy się na nowej akcji Klient Bezpieczny. Jej celem jest promocja sprzedaży zgodniej z najwyższymi standardami higieny. Klient Bezpieczny to inicjatywa skierowana przede wszystkim do rynku remontowo-budowlanego, ale nie tylko.

Branżowisko #54 – Pierwsze urodziny. Koronawirus w Eko-Oknach

Branżowisko #54 – Pierwsze urodziny. Koronawirus w Eko-Oknach

54. odcinek rozpoczynamy w szampańskich nastrojach, a to za sprawą pierwszych urodzin, jakie obchodzi nasz podcast. Dokładnie 13 maja 2019 r. wyemitowany został pierwszy odcinek naszej audycji, która od tego nieprzerwanie publikowana jest w każdy poniedziałek!

Webinarium – nowości na sezon 2020 cz. II

Webinarium – nowości na sezon 2020 cz. II

Nowości na sezon 2020 to dwuczęściowy webinar, który odbył się w dniach 6 oraz 13 maja. Podczas drugiej części ponad 120 uczestników poznało 15 nowości od 13 firm. Wśród nich było wiele produktów gotowych.

1