Reynaers kilkukrotnie powiększy powierzchnię produkcyjną

Red.: |Data publikacji:

Reynaers Aluminium zbuduje nową siedzibę niedaleko od Warszawy. Pierwsza łopata na budowie została wbita w lipcu. Firma postawi halę produkcyjną i magazyn, które będą kilkukrotnie większe od obecnych.

Reynaers Aluminium powiększy swoją powierzchnię produkcyjną, a także magazynową i zbuduje nowe biuro. Właśnie rozpoczęły się pierwsze prace budowlane przy inwestycji o nazwie: Campus Reynaers Central Europe. Łącznie powierzchnia produkcyjno-magazynowa w nowych halach wyniesie ok. 30 tys. mkw.

Wizualizacja nowej siedziby Reynaers

Nowa siedziba powstanie w miejscowości Przeszkoda, w gminie Żabia Wola, w województwie mazowieckim, Działka ulokowana jest przy trasie ekspresowej S8. Po ukończeniu inwestycji firma planuje przenieść całą produkcję do nowej lokalizacji, Reynaers informuje, że nowy obiekt wyposażony będzie m.in. w panele fotowoltaiczne, dzięki którym firma będzie mogła znacznie ograniczyć pobór energii z sieci, a także w pompy ciepła, które posłużą do ogrzewania powierzchni biurowej, zmniejszając ślad węglowy całej inwestycji.

Zobacz również

Pięćdziesiąt najlepszych okien i drzwi w Polsce

Pięćdziesiąt najlepszych okien i drzwi w Polsce

Po kilkuletniej przerwie po raz szósty zostały wybrane najlepsze okna i drzwi w Polsce w konkursie TopTen Hacks 2022.

ML System notuje niemal 40-procentowy wzrost sprzedaży

ML System notuje niemal 40-procentowy wzrost sprzedaży

ML System podliczył wyniki za trzy kwartały bieżącego roku. Firma odnotowała wzrost wartości sprzedaży o 39 proc.

AGC: w Europie spada popyt na szkło

AGC: w Europie spada popyt na szkło

AGC podliczył wyniki za trzy kwartały. Spółka jednocześnie informuje, że popyt na szkło w Europie spada, co wymaga korekt w działalności.

1