Reynaers kilkukrotnie powiększy powierzchnię produkcyjną

Red.: |Data publikacji:

Reynaers Aluminium zbuduje nową siedzibę niedaleko od Warszawy. Pierwsza łopata na budowie została wbita w lipcu. Firma postawi halę produkcyjną i magazyn, które będą kilkukrotnie większe od obecnych.

Reynaers Aluminium powiększy swoją powierzchnię produkcyjną, a także magazynową i zbuduje nowe biuro. Właśnie rozpoczęły się pierwsze prace budowlane przy inwestycji o nazwie: Campus Reynaers Central Europe. Łącznie powierzchnia produkcyjno-magazynowa w nowych halach wyniesie ok. 30 tys. mkw.

Wizualizacja nowej siedziby Reynaers

Nowa siedziba powstanie w miejscowości Przeszkoda, w gminie Żabia Wola, w województwie mazowieckim, Działka ulokowana jest przy trasie ekspresowej S8. Po ukończeniu inwestycji firma planuje przenieść całą produkcję do nowej lokalizacji, Reynaers informuje, że nowy obiekt wyposażony będzie m.in. w panele fotowoltaiczne, dzięki którym firma będzie mogła znacznie ograniczyć pobór energii z sieci, a także w pompy ciepła, które posłużą do ogrzewania powierzchni biurowej, zmniejszając ślad węglowy całej inwestycji.

Zobacz również

Kolejny miesiąc ze spadkami cen w PSB

Kolejny miesiąc ze spadkami cen w PSB

PSB podsumowało ceny w marketach budowlanych w marcu. To kolejny miesiąc z rzędu, w którym PSB odnotowuje spadek dynamiki wzrostu cen.

Aliplast uruchomił wielką instalację fotowoltaiczną

Aliplast uruchomił wielką instalację fotowoltaiczną

Aliplast uruchomił dużą farmę fotowoltaiczną. Jej moc wynosi 2,5 MW. Praca trwała kilka miesięcy i podzielona była na wiele etapów.

Rośnie popyt na elektrownie balkonowe

Rośnie popyt na elektrownie balkonowe

Liczba tzw. elektrowni balkonowych w krajach DACH szybko rośnie. Montaż paneli fotowoltaicznych o niewielkiej mocy i w systemie plug-in nie wymaga specjalnych zezwoleń.

1