Przygotowania do targów Budma 2021 nie zwalniają

Red.: AK |Data publikacji: 2020-10-14

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury Budma 2021 odbędą się w dniach 2-5 lutego 2021 w Poznaniu. Organizator targów, grupa MTP, ogłosiła właśnie szczegóły planowanego wydarzenia. Będzie to już 30 edycja targów. Tym samym, potwierdzają się informacje (TUTAJ), które przekazywali nam pracownicy MTP w połowie sierpnia.

Dariusz Muślewski, Dyrektor Targów Budma:

Na przełomie września i października możemy pochwalić się obecnością ponad 200 firm, które już zgłosiły lub zadeklarowały udział w przyszłorocznej Budmie. Każdego dnia przybywa sporo zapytań o możliwość uczestnictwa w targach, a to bardzo dobry prognostyk – branża chce się spotykać, chce bezpośredniego kontaktu z klientami, a naszym zadaniem jest przygotowanie wydarzenia w taki sposób, aby zapewnić wszystkim komfort i bezpieczeństwo.

Najbliższej edycji targów Budma będzie towarzyszyć WinDoor-Tech – wydarzenie w całości poświęcone maszynom i komponentom do produkcji okien, drzwi, bram i systemów fasadowych. Jak twierdzi MTP, jest to jeden z najbardziej konkurencyjnych sektorów polskiej gospodarki, a WinDoor-Tech ma być krokiem w kierunku automatyzacji i robotyzacji branży. Swój udział w wydarzeniu potwierdzili między innymi Yilmaz, Knelsen czy polska Wegoma.

Targi odbędą się w zaostrzonym rygorze sanitarnym.

Zobacz również

Wiśniowski uruchomił sklep internetowy!

Wiśniowski uruchomił sklep internetowy!

Firma Wiśniowski uruchomiła właśnie  sklep internetowy. Póki co znaleźć w nim można ogrodzenia, furtki, bramy wjazdowe skrzydłowe i przesuwne oraz bramy garażowe segmentowe. Wkrótce mają być w nim dostępne okna, drzwi zewnętrzne i bramy garażowe uchylne.

Rawlplug łączy swoje spółki i wdraża nową strategię

Rawlplug łączy swoje spółki i wdraża nową strategię

Rawlplug S.A przystępuje do realizacji założeń swojej strategii rozwoju. Zamierza łączyć własne spółki w Polsce i kontynuować rozwój na rynkach zagranicznych. Grupa właśnie wkracza do Wietnamu.

Powstało więcej mieszkań, ale spada liczba rozpoczętych budów

Powstało więcej mieszkań, ale spada liczba rozpoczętych budów

Jak podał GUS, w trzech pierwszych kwartałach 2020 roku oddano do użytkowania więcej mieszkań niż w 2019 r. Spadła jednak liczba mieszkań, na których budowę wydano pozwolenia lub dokonano zgłoszenia z projektem budowlanym, jak i mieszkań, których budowę rozpoczęto.

1