Przygotowania do targów Budma 2021 nie zwalniają

Red.: AK |Data publikacji: 2020-10-14

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury Budma 2021 odbędą się w dniach 2-5 lutego 2021 w Poznaniu. Organizator targów, grupa MTP, ogłosiła właśnie szczegóły planowanego wydarzenia. Będzie to już 30 edycja targów. Tym samym, potwierdzają się informacje (TUTAJ), które przekazywali nam pracownicy MTP w połowie sierpnia.

Dariusz Muślewski, Dyrektor Targów Budma:

Na przełomie września i października możemy pochwalić się obecnością ponad 200 firm, które już zgłosiły lub zadeklarowały udział w przyszłorocznej Budmie. Każdego dnia przybywa sporo zapytań o możliwość uczestnictwa w targach, a to bardzo dobry prognostyk – branża chce się spotykać, chce bezpośredniego kontaktu z klientami, a naszym zadaniem jest przygotowanie wydarzenia w taki sposób, aby zapewnić wszystkim komfort i bezpieczeństwo.

Najbliższej edycji targów Budma będzie towarzyszyć WinDoor-Tech – wydarzenie w całości poświęcone maszynom i komponentom do produkcji okien, drzwi, bram i systemów fasadowych. Jak twierdzi MTP, jest to jeden z najbardziej konkurencyjnych sektorów polskiej gospodarki, a WinDoor-Tech ma być krokiem w kierunku automatyzacji i robotyzacji branży. Swój udział w wydarzeniu potwierdzili między innymi Yilmaz, Knelsen czy polska Wegoma.

Targi odbędą się w zaostrzonym rygorze sanitarnym.

Zobacz również

Roszady w branży maszynowej

Roszady w branży maszynowej

Biesse Group przejęła 100 proc. udziałów Forvet Costruzione Macchine Speciali. Wartość umowy to około 41 mln euro.

Mamy już 3 lata!

Mamy już 3 lata!

Serwis ForumBranzowe.com obchodzi dziś trzecie urodziny! Oficjalnie wystartowaliśmy podczas Ogólnopolskiego Forum Stolarki 2018 na PGE Narodowym. Jak rozwijał się w tym czasie nasz portal?

Największe firmy z branży na Podkarpaciu

Największe firmy z branży na Podkarpaciu

Złota Setka Firm Podkarpacia to zestawienie największych firm w regionie. Właśnie poznaliśmy przedsiębiorstwa, które dobrze poradziły sobie w 2020 r.

1