Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury Budma 2021 odbędą się w dniach 2-5 lutego 2021 w Poznaniu. Organizator targów, grupa MTP, ogłosiła właśnie szczegóły planowanego wydarzenia. Będzie to już 30 edycja targów. Tym samym, potwierdzają się informacje (TUTAJ), które przekazywali nam pracownicy MTP w połowie sierpnia.

Dariusz Muślewski, Dyrektor Targów Budma:
Na przełomie września i października możemy pochwalić się obecnością ponad 200 firm, które już zgłosiły lub zadeklarowały udział w przyszłorocznej Budmie. Każdego dnia przybywa sporo zapytań o możliwość uczestnictwa w targach, a to bardzo dobry prognostyk – branża chce się spotykać, chce bezpośredniego kontaktu z klientami, a naszym zadaniem jest przygotowanie wydarzenia w taki sposób, aby zapewnić wszystkim komfort i bezpieczeństwo.
Najbliższej edycji targów Budma będzie towarzyszyć WinDoor-Tech – wydarzenie w całości poświęcone maszynom i komponentom do produkcji okien, drzwi, bram i systemów fasadowych. Jak twierdzi MTP, jest to jeden z najbardziej konkurencyjnych sektorów polskiej gospodarki, a WinDoor-Tech ma być krokiem w kierunku automatyzacji i robotyzacji branży. Swój udział w wydarzeniu potwierdzili między innymi Yilmaz, Knelsen czy polska Wegoma.
Targi odbędą się w zaostrzonym rygorze sanitarnym.
Zobacz również
Świąteczne inicjatywy firm z branży stolarki
W okresie okołoświątecznym firmy z branży stolarki otworowej pokazują, że pomoc może mieć bardzo praktyczny wymiar. Prezentujemy ich świąteczne inicjatywy.
Szlachetna Paczka dla potrzebujących
Niedawno miał miejsce finał charytatywnej akcji Szlachetna Paczka 2025. W tym roku więcej było darczyńców, wyższa niż poprzednio była też wartość pomocy.
Życzymy Wesołych Świąt!
Drodzy Czytelnicy i Partnerzy, Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego Nowego Roku życzymy Wam spokojnych i radosnych chwil spędzonych w gronie najbliższych.


