Profil

ASSA ABLOY

ASSA ABLOY

Producent

Adres: ul. Magazynowa 4,
64-100 Leszno
Telefon: +48 65 525 07 20​​

E-mail: info.pl.openingsolutions@assaabloy.com

WWW: http://www.assaabloy.com

Każdego dnia pomagamy miliardom ludzi poruszać się po bezpieczniejszym, bardziej otwartym świecie. Jeśli kiedykolwiek przeszedłeś przez automatyczne drzwi, zatrzymałeś się w hotelu lub przeszedłeś przez kontrolę paszportową, prawdopodobnie korzystałeś z jednego z naszych produktów lub usług. Od niezawodnej ochrony domu po najnowocześniejszą technologię biometryczną dla firm, rządów, lotnisk, szpitali, szkół i nie tylko. Każdego dnia jesteśmy obecni w wielu sferach życia.

Prowadzimy działalność w ponad 70 krajach, a nasi pracownicy znają lokalne standardy od podszewki. Są specjalistami w zakresie podstawowych systemów dostępowych, takich jak zamki mechaniczne i elektroniczne, wkładki bębenkowe, klucze, zamki szyfrowe, drzwi antywłamaniowe i automatyczne wejścia. Jednocześnie tworzymy i wykorzystujemy nowe technologie – takie jak biometria, bezpieczeństwo mobilne i wiarygodną identyfikację osób. Jesteśmy liderami w branży, więc niezależnie od tego, czego potrzebujesz, jesteś w dobrych rękach.

W Polsce ASSA ABLOY funkcjonuje od 1999 roku, ale producenci i marki wchodzące w skład grupy ASSA ABLOY są w kraju dobrze znane od dawna. W ciągu ostatnich kilkunastu lat dostarczyliśmy systemy zabezpieczeń do wielu instytucji rządowych, firm krajowych i międzynarodowych. Od początku współpracujemy z wieloma uznanymi producentami stolarki drzwiowej. Utrzymujemy kontakty z najlepszymi polskimi architektami i pracowniami architektonicznymi.

Artykuły o firmie

Drzwi przeciwwybuchowe od Donimet

Drzwi przeciwwybuchowe od Donimet

Donimet wprowadza do swojej oferty zupełnie nowy produkt – drzwi przeciwwybuchowe. DC3.1 Air Blast to pierwsze tego typu rozwiązanie zaprojektowane, produkowane i certyfikowane Polsce.

Rekordowo wysoka sprzedaż w Assa Abloy

Rekordowo wysoka sprzedaż w Assa Abloy

Assa Abloy podliczyła wyniki za czwarty kwartał ubiegłego roku oraz za cały poprzedni sezon. Sprzedaż wzrosła o 27 proc. w porównaniu do 2021 r. i wyniosła ponad 120 mld koron.

Assa Abloy wciąż rośnie i przejmuje

Assa Abloy wciąż rośnie i przejmuje

Assa Abloy podsumowała wyniki z III kwartału. W tym okresie spółka odnotowała bardzo dobre wyniki ze sprzedaży, wyższe o 33 proc.

Oferty pracy

24Maj

ASSA ABLOY
Key Account Manager
Branża: Dostawca