Profil

ASSA ABLOY

ASSA ABLOY

Producent

Adres: ul. Magazynowa 4,
64-100 Leszno
Telefon: +48 65 525 07 20​​

E-mail: info.pl.openingsolutions@assaabloy.com

WWW: http://www.assaabloy.com

Każdego dnia pomagamy miliardom ludzi poruszać się po bezpieczniejszym, bardziej otwartym świecie. Jeśli kiedykolwiek przeszedłeś przez automatyczne drzwi, zatrzymałeś się w hotelu lub przeszedłeś przez kontrolę paszportową, prawdopodobnie korzystałeś z jednego z naszych produktów lub usług. Od niezawodnej ochrony domu po najnowocześniejszą technologię biometryczną dla firm, rządów, lotnisk, szpitali, szkół i nie tylko. Każdego dnia jesteśmy obecni w wielu sferach życia.

Prowadzimy działalność w ponad 70 krajach, a nasi pracownicy znają lokalne standardy od podszewki. Są specjalistami w zakresie podstawowych systemów dostępowych, takich jak zamki mechaniczne i elektroniczne, wkładki bębenkowe, klucze, zamki szyfrowe, drzwi antywłamaniowe i automatyczne wejścia. Jednocześnie tworzymy i wykorzystujemy nowe technologie – takie jak biometria, bezpieczeństwo mobilne i wiarygodną identyfikację osób. Jesteśmy liderami w branży, więc niezależnie od tego, czego potrzebujesz, jesteś w dobrych rękach.

W Polsce ASSA ABLOY funkcjonuje od 1999 roku, ale producenci i marki wchodzące w skład grupy ASSA ABLOY są w kraju dobrze znane od dawna. W ciągu ostatnich kilkunastu lat dostarczyliśmy systemy zabezpieczeń do wielu instytucji rządowych, firm krajowych i międzynarodowych. Od początku współpracujemy z wieloma uznanymi producentami stolarki drzwiowej. Utrzymujemy kontakty z najlepszymi polskimi architektami i pracowniami architektonicznymi.

Artykuły o firmie

Wzrost popytu na systemy bezpieczeństwa. Spółka Assa Abloy podsumowała pierwszy kwartał

Wzrost popytu na systemy bezpieczeństwa. Spółka Assa Abloy podsumowała pierwszy kwartał

Assa Abloy podliczyła pierwszy kwartał, spółka odnotowała wzrost sprzedaży o 6 proc. Widzi też popyt na bezpieczne systemy wejściowe.

Assa Abloy kończy produkcję w Bielsku

Assa Abloy kończy produkcję w Bielsku

Assa Abloy Mercor Doors wygasza produkcję w fabryce w Bielsku. Działalność będzie przeniesiona do zakładu w Dobrzeniu Wielkim.

Prognoza dla rynku drzwi zewnętrznych na kolejne lata

Prognoza dla rynku drzwi zewnętrznych na kolejne lata

Analitycy rynku drzwi zewnętrznych w swoich raportach podają, że rynek stolarki, w tym drzwi zewnętrznych będzie rósł. Wśród regionów świata, największą dynamikę wykazuje Azja, w tym Indie i Chiny.

Oferty pracy

24Maj

ASSA ABLOY
Key Account Manager
Branża: Dostawca