ASSA ABLOY – Key Account Manager

Data publikacji: 2023-05-24

Firma: ASSA ABLOY

Stanowisko: Key Account Manager

Miejscowość: Warszawa/ Gdańsk/ Wrocław/ Poznań

Województwo: Mazowieckie

Branża: Dostawca

Zadania:

Realizowanie planów sprzedażowych,
Nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z kontrahentami zagranicznymi,
Rozwój sprzedaży na rynkach Europy Zachodniej,
Bieżąca oraz posprzedażowa obsługa zamówień od klientów eksportowych,
Nadzór nad realizacją zleceń produkcyjnych (ścisła współpraca z działem Planowania, Zakupów, Logistyki, Jakości),
Przygotowywanie kalkulacji cenowych w j. angielskim i francuskim,
Prowadzenie dokumentacji związanej z wewnątrzwspólnotową dostawą towarów oraz eksportem poza UE,
Ścisła współpraca z agencjami celnymi oraz oddziałami AA na poszczególnych rynkach,
Monitorowanie płatności od kontrahentów zagranicznych,
Aktualizowanie cenników eksportowych.

Wymagania:

Wykształcenie wyższe,
Doświadczenie w sprzedaży zagranicznej min. 2 lata,
Znajomość branży stolarki otworowej – obowiązkowa,
Język angielski min. poziom B2,
Język francuski min. poziom B2,
Język niemiecki min. poziom B1 – mile widziane,
Biegła znajomość MS Office,
Znajomość zasad handlu międzynarodowego oraz procedur eksportowych,
Umiejętność czytania rysunku technicznego,
Gotowość do wyjazdów zagranicznych.

Oferta:

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
Wynagrodzenie zasadnicze wzbogacone o premię kwartalną,
Możliwość pracy w trybie hybrydowym,
Możliwość rozwoju poprzez naukę i wsparcie doświadczonego zespołu,
Możliwość skorzystania ze świadczeń pozapłacowych, w tym:
z prywatnej opieki medycznej w Medicover Premium (możliwość rozszerzenia pakietu o bliskich),
Multisportu karty sportowej (w 3 wariantach – wybierasz najlepszą opcję dla siebie),
grupowego ubezpiecznia grupowego,
świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. dofinansowanie na święta, dofinansowanie z okazji Świąt Bożego Narodzenia),
Narzędzia pracy (auto, laptop, telefon),
Możliwość korzystania z platformy szkoleniowej, w tym nauki języka angielskiego.

O firmie

ASSA ABLOY

Producent