Profil

R&D Tech Sp. z o.o.

R&D Tech Sp. z o.o.

Dostawca

65-127 Zielona Góra
ul. Kostrzyńska 9
Telefon: +48 68 455 71 01

E-mail: office@randdtech.pl

WWW: http://randdtech.pl

Firma R&D Tech specjalizuje się w branży przemysłu maszynowego. Jesteśmy expertami w precyzyjnej obróbce wszystkich profili aluminiowych cienkościennych.

Nasza oferta obejmuje produkty i usługi sprzyjające rozwojowi tej dziedziny. W asortymencie urządzeń udostępniamy centra obróbcze, w tym maszyny do aluminium, PCV, drewna, stali. Oferta naszych produktów oraz usług jest niezwykle szeroka. Przede wszystkim kierujemy ją do dwóch grup: przemysłu stolarki budowlanej z aluminium, stali i pcv oraz przemysłu wykorzystującego w konstrukcjach profile aluminiowe lub stalowe.

Proponujemy urządzenia do produkcji okien, a także specjalistyczne plotery CNC. Posiadamy w sprzedaży materiały eksploatacyjne oraz odpowiednie oprogramowania do oferowanego sprzętu. Dostarczamy także praktyczne rozwiązania logistyczne. W ramach oferty realizujemy także usługi serwisowe oraz projektowe – przy tworzeniu linii produkcyjnych.

Dbamy o stały rozwój naszej działalności oraz poszerzenie oferty o nowe, ciekawe rozwiązania. Z uwagą śledzimy nowinki techniczne w zakresie centrów obróbczych i maszyn CNC. Chętnie wprowadzamy nowe usługi – w oparciu o zmieniające się w tym zakresie potrzeby rynku i konsumentów. Pracujemy nie tylko nad poszerzeniem asortymentu, ale także nad utrzymaniem obsługi przed- i posprzedażowej na najwyższym poziomie. Działamy w zgodzie z restrykcyjnymi wymaganiami, które określiliśmy na początku naszej drogi biznesowej.

Artykuły o firmie

30-te centrum obróbcze Quadra dostarczone przez R&D Tech

30-te centrum obróbcze Quadra dostarczone przez R&D Tech

Już ponad 25 centrów obróbczych Quadra zostało zakupionych przez klientów R&D Tech a do końca roku ta liczba wzrośnie do 30 sztuk. Jaki jest fenomen tego urządzenia ? – zapewne kompleksowość obróbki oraz gwarancja jakości i precyzji obrabianych elementów przy zachowaniu optymalnego czasu obróbki.

Phantomatic M4L od R&D Tech w firmie Proskala

Phantomatic M4L od R&D Tech w firmie Proskala

Firma Proskala to ponad 30 lat doświadczenia w branży stolarki okiennej, całkowicie nowe podejście do klienta premium.  Produkty wielkopolskiej firmy dedykowane są dla klientów oczekujących wysokiej jakości oraz niezawodności.

Comet T6 HP od R&D Tech w firmie Drutex S.A.

Comet T6 HP od R&D Tech w firmie Drutex S.A.

R&D Tech dostarczyła do bytowskiego producenta centrum Comet T6 HP, które wykorzystywane jest m.in. w obróbce profili z aluminium, PVC.

Ludzie