Profil

Axor Industry

Axor Industry

Producent

20-447 Lublin,
ul. Diamentowa 5
tel.: +48 575 115 605

 

 

E-mail: biuro@axorindustry.com

WWW: http://axorindustry.pl/

AXOR INDUSTRY jest dynamicznie rozwijającym się międzynarodowym przedsiębiorstwem z branży okuć budowlanych. Firma rozpoczęła działalność jako dystrybutor okuć i akcesoriów dla producentów stolarki otworowej. Na dzień dzisiejszy AXOR INDUSTRY jest w czołówce liczących się producentów okuć budowlanych w Europie.

Przedsiębiorstwo posiada nowoczesny zakład produkcyjny okuć dla stolarki okiennej i drzwiowej w mieście DNIPRO. Zakład wykonuje pełny cykl produkcyjny obejmujący wytworzenie wszystkich niezbędnych elementów produktu finalnego. Wykorzystuje zaawansowaną technologię obejmującą każdy etap produkcji: odlewanie, tłoczenie, powlekanie i montaż wyrobu finalnego. Surowce wykorzystywane do produkcji posiadają najwyższą jakość popartą certyfikatami dostawców z Unii Europejskiej. Wszystkie etapy produkcyjne wykonywane są przez specjalnie przeszkolony personel w oparciu o najnowocześniejszy sprzęt i technologie.

Wszystkie procesy zakładowe są maksymalnie zautomatyzowane oraz zorganizowane z zachowaniem norm ekologicznych. Optymalne zarządzanie przedsiębiorstwem jest zgodne z normami EN, DIN. Jakość produktu potwierdzona jest certyfikatem QM 328 IFT Rosenheim.

Artykuły o firmie

Axor Industry z nagrodą EURO FEREASTRA AWARDS

Axor Industry z nagrodą EURO FEREASTRA AWARDS

W maju 2019 r. AXOR INDUSTRY zostało wyróżnione przez Międzynarodową Konferencję EURO FEREASTRA AWARDS, w kategorii „Innowacje i Technologie”. Ceremonia wręczenia odbyła się w Hotelu Radisson Blu w Bukareszcie.

Ludzie

Oferty pracy