Profil

Axor Industry

Axor Industry

Dostawca

20-447 Lublin,
ul. Diamentowa 5
tel.: +48 575 115 605

 

 

E-mail: biuro@axorindustry.com

WWW: http://axorindustry.pl/

AXOR INDUSTRY jest dynamicznie rozwijającym się międzynarodowym przedsiębiorstwem z branży okuć budowlanych. Firma rozpoczęła działalność jako dystrybutor okuć i akcesoriów dla producentów stolarki otworowej. Na dzień dzisiejszy AXOR INDUSTRY jest w czołówce liczących się producentów okuć budowlanych w Europie.

Przedsiębiorstwo posiada nowoczesny zakład produkcyjny okuć dla stolarki okiennej i drzwiowej w mieście DNIPRO. Zakład wykonuje pełny cykl produkcyjny obejmujący wytworzenie wszystkich niezbędnych elementów produktu finalnego. Wykorzystuje zaawansowaną technologię obejmującą każdy etap produkcji: odlewanie, tłoczenie, powlekanie i montaż wyrobu finalnego. Surowce wykorzystywane do produkcji posiadają najwyższą jakość popartą certyfikatami dostawców z Unii Europejskiej. Wszystkie etapy produkcyjne wykonywane są przez specjalnie przeszkolony personel w oparciu o najnowocześniejszy sprzęt i technologie.

Wszystkie procesy zakładowe są maksymalnie zautomatyzowane oraz zorganizowane z zachowaniem norm ekologicznych. Optymalne zarządzanie przedsiębiorstwem jest zgodne z normami EN, DIN. Jakość produktu potwierdzona jest certyfikatem QM 328 IFT Rosenheim.

Artykuły o firmie

AXOR INDUSTRY: Nowa zautomatyzowana linia produkcyjna

AXOR INDUSTRY: Nowa zautomatyzowana linia produkcyjna

Nowa zautomatyzowana linia produkcyjna na hali montażowej AXOR INDUSTRY (film)

#zostanwdomu z Axor

#zostanwdomu z Axor

Nowa sytuacja jaka zastała całą branżę jest również dla Axor Industry dużym wyzwaniem. Warto podkreślić, że zarówno dla naszych pracowników, jak i partnerów gwarantujemy pełny kontakt telefoniczny i online, co wpływa na w pełni bezpieczny proces zamówień.

Okucia antywłamaniowe Axor – wygoda i bezpieczeństwo

Okucia antywłamaniowe Axor – wygoda i bezpieczeństwo

Wyzwania stolarki okiennej stawiają dziś na wybór pomiędzy wygodą użytkownika, a bezpieczeństwem, najlepiej potwierdzonym klasami RC. Antywłamaniowe rozwiązania w okuciach Axor pozwalają na połączenie tych dwóch cech sprawiając, że okucia mogą być wyznacznikiem zarówno wygody, jak i bezpieczeństwa.

Ludzie

Oferty pracy

13Sie

Axor Industry
Doradca Techniczno-Handlowy
Województwo: Dolnośląskie, Małopolskie, Opolskie, Podkarpackie, Śląskie, Świętokrzyskie
Branża: Dostawca

12Wrz

AXOR INDUSTRY
doradca techniczno-handlowy (Polska Południowa)
Województwo: Dolnośląskie, Małopolskie, Opolskie, Podkarpackie, Śląskie
Branża: Dostawca

03Wrz

Axor Industry
doradca techniczno-handlowy (Polska Zachodnia)
Województwo: Dolnośląskie, Lubuskie, Opolskie, Śląskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie
Branża: Dostawca