Axor Industry – Doradca Techniczno-Handlowy

Data publikacji: 2020-08-13

Firma: Axor Industry

Stanowisko: Doradca Techniczno-Handlowy

Województwo: Dolnośląskie, Małopolskie, Opolskie, Podkarpackie, Śląskie, Świętokrzyskie

Branża: Dostawca

Doradca Techniczno-Handlowy, Region- Polska Południowa

AXOR INDUSTRY jest czołowym producentem okuć budowlanych w Europie.

Twoje podstawowe obowiązki:

– Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz opieka nad klientami firmy w regionie, pielęgnowanie kontaktów, budowanie relacji z klientem.
 – Koordynowanie współpracy klientów z oddziałem AXOR Polska w zakresie realizacji dostaw i doradztwa technologicznego.
– Wsparcie Menedżera Regionu w realizacji planu sprzedaży w regionie, zgodnie z założonym budżetem.
– Sprzedaż produktów z aktualnej oferty, wprowadzanie na rynek nowych produktów oraz poszukiwanie i poszerzanie możliwości sprzedażowych dla produktów AXOR.
– Sporządzanie raportów z działań w regionie oraz prowadzenie dokumentacji dotyczącej współpracy z klientami.
– Współpraca z instytucjami branżowymi oraz środowiskami opiniotwórczymi związanymi z branżą stolarki otworowej.
– Monitorowanie i ocena potrzeb branży okiennej w zakresie działań konkurencji oraz trendów rynkowych.

Nasze oczekiwania:

Ø  Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)

Ø  Doświadczenie w pracy w branży stolarki otworowej

Ø  Specjalistyczna wiedza z zakresu produkcji okien i drzwi

Ø  Zorientowanie na potrzeby klienta oraz przedsiębiorcze działanie

Ø  Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

Ø  Umiejętność pracy w zespole

Ø  Prawo jazdy kat. B

Ø  Znajomość Excel

Co oferujemy:

Ø  Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej częścią dużej niemieckiej grupy kapitałowej.

Ø  Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Ø  Motywujący system wynagrodzenia.

Ø  Atrakcyjny pakiet benefitów.

 Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: biuro@axorindustry.com

O firmie