Profil

HENSFORT

HENSFORT

Producent

ul. Przemysłowa 1
37-700 Przemyśl
tel. (16) 676 04 30

 

E-mail: office@hensfort.pl

WWW: https://www.hensfort.com/pl

HENSFORT jest jednym z wiodących polskich producentów okien PVC i okien aluminiowych. Produkty firmy wyróżniające się wysoką izolacyjnością cieplną cenione są nie tylko w Polsce, ale także w Niemczech, Francji, Włoszech, Wlk. Brytanii, Belgii, Czechach, Słowacji, a nawet w Stanach Zjednoczonych. Aktywność marki na arenie międzynarodowej istotnie przyczynia się do wzmacniania pozycji polskiej branży stolarki okienno-drzwiowej, która dzisiaj jest niekwestionowanym liderem eksportu w Europie.

Firma od wielu lat współpracuje z Grupą Deceuninck, kreując postrzeganie marki profili okiennych PVC/PCV INOUTIC w centralnej i wschodniej Europie. Współpracuje ponadto z wiodącymi systemodawcami branży stolarki otworowej, wśród których należy wymienić: SIEGENIA, Aluprof, Ponzio, Winkhaus, Press Glass i Effect Glass.

Dwudziestoletnie doświadczenie i jakość produktów oferowanych przez HENSFORT została wielokrotnie zweryfikowana przez uznanych deweloperów w trakcie realizacji wymagających inwestycji. HENSFORT wyposażył w stolarkę okienno-drzwiową m.in. osiedla Young City oraz Nowy Ursus w Warszawie, nagrodzone Perłą Krakowa 2018 osiedle Piasta Park, a także luksusowe Compass Apartments w Londynie. W segmencie inwestycyjnym producent energooszczędnych okien współpracował m.in. z takimi firmami jak SKANSKA, ROBYG, Wawel Service, Northouse, Apklan, Wikana i ERBUD.

Firma specjalizuje się ponadto w tworzeniu fasad aluminiowych, tworząc elewacje banków, firm, galerii handlowych, hal sportowych i innych obiektów użyteczności publicznej. Rozwiązania oferowane przez HENSFORT są odpowiedzią na oczekiwania wymagających architektów, którzy chcą kreować przestrzeń, tworząc obiekty o dużych przeszkleniach.

Artykuły o firmie

KOZIOŁ z oknami marki Hensfort

KOZIOŁ z oknami marki Hensfort

Sprzedawca stolarki otworowej firma KOZIOŁ z początkiem maja 2019 roku poszerzył swoją ofertę o kolejne produkty premium. Partnerem firmy został HENSFORT, producent energooszczędnych okien i drzwi.

HENSFORT: Stanisław Cinal Dyrektorem Operacyjnym

HENSFORT: Stanisław Cinal Dyrektorem Operacyjnym

Znany wielu producentom branży okiennej Stanisław Cinal, od stycznia bieżącego roku pełni obowiązki Dyrektora Operacyjnego w firmie HENSFORT Sp. z o.o. Bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu, odpowiada za wdrożenie Lean Manufacturing jako metody optymalizacji procesów produkcyjnych

Oferty pracy

30Kwi

HENSFORT
Specjalista ds. obsługi klienta i sprzedaży – język czeski
Województwo: Podkarpackie
Branża: Producent

16Kwi

HENSFORT
Specjalista ds. obsługi klienta i sprzedaży – język czeski
Województwo: Podkarpackie
Branża: Producent