Hensfort – specjalista ds. sprzedaży

Data publikacji: 2020-07-07

Firma: Hensfort

Stanowisko: specjalista ds. sprzedaży

Miejscowość: Słowacja

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/cib/forumbranzowe.com/wp-content/themes/forum_branzowe/single-oferta_pracy.php on line 77

Branża: Producent

ZADANIA:

  • Analizowanie rynku i ofert konkurencji.
  • Pozyskiwanie nowych klientów.
  • Utrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi partnerami handlowymi.
  • Analizowanie wyników sprzedaży.
  • Tworzenie ofert handlowych.
  • Realizowanie planów sprzedażowych.
  • Proponowanie działań usprawniających sprzedaż.
  • Sporządzanie dokumentacji dotyczącej sprzedaży.

OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe.
  • Znajomość obsługi komputera.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Mile widziana znajomość języka słowackiego lub czeskiego.
  • Doświadczenie w sprzedaży stolarki PVC/ALU.

OFERUJEMY:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, będącej liderem sprzedaży profili okiennych Inoutic/Deceuninck w Polsce.
  • Możliwość uczestniczenia w tworzeniu i realizacji strategii produktowej firmy.
  • Stabilne zatrudnienie.
  • Dobrą atmosferę pracy.
  • Dodatkowe szkolenia.

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać na adres: praca@hensfort.pl

O firmie

HENSFORT

Producent