kierownik regionu sprzedaży

Data publikacji: 2023-10-30

Firma: Gealan

Stanowisko: kierownik regionu sprzedaży

Województwo: Łódzkie

Branża: Dostawca

Miejsce pracy: województwa mazowieckie, łódzkie, opolskie, śląskie

Główne zadania na stanowisku:

  • realizowanie powierzonych planów sprzedaży;
  • aktywne pozyskiwanie klientów;
  • budowanie długofalowych relacji z klientami;
  • przygotowanie i prowadzenie spotkań handlowych;
  • definiowanie potrzeb klientów i dostarczaniem im rozwiązań;
  • identyfikacja i ocena możliwości rozwoju sprzedaży;
  • budowanie marki firmy poprzez wdrażanie strategii handlowej;
  • negocjowanie warunków współpracy;
  • wprowadzenie na rynek nowych produktów;
  • przygotowanie ofert;
  • przygotowanie i prowadzenie szkoleń produktowych;
  • monitorowanie działań konkurencji;
  • współpraca z pracownikami innych działów firmy (głównie z działem technicznym, marketingu, obsługi klienta i PM).

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy;
  • pakiet benefitów: wczasy pod gruszą, premia świąteczna, karty MultiSport;
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o międzynarodowych standardach pracy;
  • szkolenia merytoryczne i językowe;
  • pracę w systemie home office;
  • przyjazną atmosferę pracy;
  • samochód służbowy, laptop, telefon.

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w sprzedaży B2B;
  • mile widziane doświadczenie w branży stolarki otworowej (nie jest to warunek konieczny);
  • wysoka motywacja wewnętrzna;
  • zaangażowanie;
  • dyspozycyjność – gotowość do wyjazdów służbowych;
  • bardzo dobre planowanie i organizacja własnego czasu pracy;
  • duża samodzielność w działaniu;
  • komunikatywność;
  • wysoka kultura osobista;
  • prawo jazdy kat. B;
  • znajomość Microsoft Office.

Prosimy o wysyłanie CV na adres: mtrzaskalska@gealan.pl
Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez GEALAN Polska sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych  (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

O firmie