Profil

Vikking KTS

Vikking KTS

Producent

P.W. VIKKING KTS Sp. z o.o.
Al. Solidarności 4
21-500 Biała Podlaska

NIP: 537-000-00-35

tel.: 83 342 26 11

E-mail: info@vikking.eu

WWW: http://www.vikking.eu/

Firma Vikking KTS – producent kompozytowych drzwi wejściowych i okien Real Wood, istnieje na rynku od 1991 r. Firma jest pionierem na rynku stolarki otworowej w zakresie produkcji personalizowanych drzwi i okien. Drzwi i okna VIKKING wyróżniają się niepowtarzalnym designem, unikatową dekoracją drewnopodobną Real Wood zgłoszoną jako zastrzeżony wzór przemysłowy.

Wyjątkowa firma

Tym co wyróżnia i charakteryzuje firmę VIKKING jest jej innowacyjność i to nie tylko w zakresie konstrukcji produktów ale też w sposobie produkcji. Przedsiębiorstwo produkuje drzwi i okna wyłącznie na indywidualne zamówienie. W odróżnieniu od innych producentów, niemal każda para drzwi czy okien jest tu inna. Wiele możliwych konfiguracji zdobień i wyposażenia sprawia, że każde zlecenie wymaga oddzielnego traktowania i indywidualnej obróbki przez pracowników. Firma nie produkuje „na zapas”– ideą jest słuchanie klienta i każdorazowo dobieranie rozwiązań idealnie dopasowanych do jego potrzeb. Produkty Vikking dedykowane są dla wymagających inwestorów. Firma nie boi się wyzwań i chętnie podejmuje nawet najtrudniejsze zamówienia.

Wytwarzane w unikalnej technologii kompozytowe drzwi wejściowe i okna Real Wood posiadają najwyższe parametry użytkowe, estetyczne i trwałość nieosiągalną dla tradycyjnych wyrobów.
Liczne zgłoszenia do międzynarodowej ochrony patentowej oraz certyfikaty europejskie potwierdzają najwyższą jakość drzwi kompozytowych i okien Real Wood.

Firma posiada zarejestrowany wzór przemysłowy jakim jest autorski system dekoracji profili PVC, któremu nadano nazwę REAL WOOD.
Potwierdzeniem jakości i innowacyjności produkowanych drzwi i okien są liczne nagrody branżowe.

Wyjątkowe produkty

Produkty Vikking dedykowane w szczególności do budownictwa pasywnego. Kompozytowe drzwi i energooszczędne okna Real Wood są całkowicie odporne na niekorzystne warunki klimatyczne, nie chłoną wilgoci, nie korodują, nie wymagają kosztochłonnych konserwacji i zachowują niezmiennie najwyższą jakość przez dziesięciolecia. Ich znakomita ochrona przed utratą cennej energii i najkorzystniejsza relacja ceny do jakości czynią je bezkonkurencyjnymi w elitarnej grupie drzwi i okien pasywnych.

Artykuły o firmie

Firma Vikking ma nowego Członka Zarządu

Firma Vikking ma nowego Członka Zarządu

Marek Karwowski objął stanowisko dyrektora ds. sprzedaży i marketingu z funkcją członka zarządu. Zadaniem Pana Marka będzie realizacja strategii rozwoju sprzedaży na rynku krajowym oraz dalszy intensyfikację sprzedaży eksportowej.

Innowacyjne drzwi kompozytowe w ofercie VIKKING

Innowacyjne drzwi kompozytowe w ofercie VIKKING

Vikking na początku roku wprowadził do swojej oferty drzwi o autorskiej  konstrukcji. Linia ULTIMATE wprowadza całkowicie nową jakość drzwi zewnętrznych. Innowacja o której mowa to obustronnie zlicowane połączenie skrzydła z ościeżnicą – całość wykonana z materiałów kompozytowych.

Nowa linia drzwi zewnętrznych VIKKING

Nowa linia drzwi zewnętrznych VIKKING

Wspólnie z wiodącymi partnerami handlowymi opracowaliśmy rozwiązania łączące zalety i przewagi systemu kompozytowych drzwi wejściowych w połączeniu z optymalizacją i unifikacją rozwiązań.

Ludzie

Oferty pracy

09Gru

VIKKING KTS
regionalny menedżer sprzedaży
Województwo: Podlaskie, Warmińsko-mazurskie
Branża: Producent