VIKKING – Regionalny Manager Sprzedaży

Data publikacji: 2021-02-19

Firma: VIKKING

Stanowisko: Regionalny Manager Sprzedaży

Miejscowość: południowa Polska

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/cib/forumbranzowe.com/wp-content/themes/forum_branzowe/single-oferta_pracy.php on line 77

P.W. VIKKING KTS – producent innowacyjnej stolarki otworowej z 30-letnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku w segmencie premium.

Produkujemy energooszczędne drzwi kompozytowe i okna REAL WOOD o unikalnych parametrach użytkowych, technicznych i estetycznych. Nasze wyroby dystrybuujemy w sieci autoryzowanych salonów sprzedaży, prowadzonych przez zewnętrzne podmioty na terenie całej Polski oraz ponad 18 państw na całym świecie.

Poszukujemy osoby na stanowisko: Regionalny Manager Sprzedaży – makroregion południowej części Polski

Jeżeli jesteś kreatywny, poszukujesz nowych wyzwań zawodowych w segmencie wyrobów premium i chcesz pracować w dynamicznie rozwijającym się zespole-zapraszamy do współpracy.

Oczekujemy:

 – gotowości do pracy terenowej w odległości do 300 km od miejsca zamieszkania;

– doświadczenia w branży stolarki otworowej;

– sumienności, pracowitości, umiejętności organizowania czasu pracy oraz kreatywności;

– wysokiej kultury osobistej i chęci podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Powierzymy obowiązki:

– obsługi i rozwoju sieci dystrybucyjnej;

– prowadzenia negocjacji handlowych i zawierania umów;

– monitoringu otoczenia rynkowego;

– szkoleń produktowych i serwisowych dla personelu partnerów handlowych;

– realizacji planów sprzedażowych;

– dbałości o pozytywny wizerunek firmy oraz oferowanych wyrobów.

Oferujemy:

-długofalową współpracę na podstawie umowy o pracę (dopuszczamy inną formułę);

– stałe wynagrodzenie z premią motywacyjną;

– narzędzia pracy stosownie do zakresu obowiązków;

– szkolenia i podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: centrum@vikking.eu  (List motywacyjny i CV wraz z oczekiwaniami finansowymi)

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb bieżącej i przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz.U. 2014, poz. 1182 ze zm.)”

O firmie

Vikking KTS

Producent