Premiery roku 2022

Red.: |Data publikacji:

Dziś o godz. 10:30 rozpocznie się pierwsze po wakacyjnej przerwie webinarium w ramach naszej inicjatywy Forum Webinar. Poznamy na nim produkty przygotowane na sezon 2022. Będą też światowe nowości.

Webinarium odbędzie się w czwartek 7 października o godz. 10:30. Podczas tego wydarzenia branża pozna pierwsze nowości przygotowywane przez systemodawców na sezon 2022.

Spotkanie online poprowadzi duet znany z podcastu Branżowisko: Karol Klos i Paweł Gregorczyk. Zaraz po zakończeniu oficjalnej części odbędzie się tradycyjny już hyde park, podczas którego będą poruszane tematy okołobranżowe, niekoniecznie związane z prezentowanymi produktami. 

Podczas webinarium zaprezentowane zostaną rozwiązania takich marek jak:

Podczas webinarium poznamy nowości, z których kilka można określić mianem światowych premier! Zostaną zaprezentowane nowe systemy przesuwne, ściany szybowe, jak i komponenty niezbędne przy produkcji.

Zachęcamy do dołączenia do szóstego w tym roku webinarium Forum Branżowego. Do zobaczenia o godz. 10:30!

DARMOWA REJESTRACJA

Wszystkie dotychczasowe webinaria z nowościami na sezon 2021 można obejrzeć TUTAJ.

 

Zobacz również

Poznaj najlepsze modernizacje budynków w Polsce

Poznaj najlepsze modernizacje budynków w Polsce

Uroczysta gala wręczenia nagród Ogólnopolskiego Konkursu Otwartego „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.” odbędzie się 27 września na Zamku Królewskim w Warszawie.

Coraz bliżej do targów Fastener Poland

Coraz bliżej do targów Fastener Poland

150 wystawców z 15 krajów - tak w skrócie zapowiada się 6. edycja Międzynarodowych Targów Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND. Odbędzie się w dniach 18-19 października w EXPO Kraków.

Nowe, duże salony ze stolarką

Nowe, duże salony ze stolarką

Grupa Impet, Mrówka czy All Windows Group to firmy, które otworzyły w ostatnim czasie sklepy ze stolarką.

1