Brak wydarzeń targowych spowodowany pandemią koronawirusa nie rozpieszcza naszej branży. Rok 2021 także wymaga alternatywnych sposobów prezentowania produktów ze świata stolarki, gdyż jeszcze wiele miesięcy minie, zanim będziemy mogli spotkać się wspólnie w halach targowych w Polsce i za granicą. W związku z tym kontynuujemy nasz popularny cykl webinariów i również w tym roku branża będzie mogła zaprezentować swoje nowości.

Artykuły

Nowości na sezon 2021 #3

Nowości na sezon 2021 #3

Za nami trzecie spotkanie z serii webinarów prezentujących nowości na sezon 2021. TPodczas webinariu uczestnicy poznali kolejne nowości ze świata okien, drzwi, fasad, osłon i komponentów do stolarki. Wśród prezentowanych produktów było kilka światowych premier!

Czytaj dalej
Nowości na sezon 2021 #2

Nowości na sezon 2021 #2

Odbyło się już drugie spotkanie z serii webinarów prezentujących nowości na sezon 2021. Także tym razem poprowadził je duet znany z Branżowiska – Paweł Gregorczyk i Karol Klos. Zaprezentowali oni 8 nowości 5 producentów.

Czytaj dalej
Nowości na sezon 2021 #1 – komponenty do stolarki

Nowości na sezon 2021 #1 – komponenty do stolarki

Podczas rozpoczynającego serię webinarów spotkania duet znany z Branżowiska – Paweł Gregorczyk i Karol Klos – zaprezentowali 11 nowości produktowych 8 producentów. W wydarzeniu wzięło udział niemal 200 użytkowników.

Czytaj dalej