Teksty w dziale Pressroom są informacjami prasowymi nadsyłanymi przez firmy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Zadaszenia tarasowe od Skylux

Data publikacji: 2021-02-18

Wiosna czuć w powietrzu, a tego lata możemy odczuwać satysfakcję z przebywania na tarsie. W Skylux® mamy bardzo ciekawą ofertę zadaszeń tarasowych, które spełnią najbardziej wymagające oczekiwania.

Przedstawiamy Państwu nasze produkty :

Climalux Horizon
Samonośny system o eleganckim i nowoczesnym wyglądzie wykonany z tłoczonych profili aluminiowych idealnie dostosowanych do warunków śniegowych panujących w Polsce.
Estetyczny szeroki i panoramiczny widok w przystępnej cenie

Szerokość do 7 m w jednym elemencie a do 6 m tylko na dwóch słupach
Minimalistyczny design bez widocznych śrub i wkrętów na zewnątrz
Ukryty system odprowadzania wody

Climalux®
Climalux jest nowoczesny system dedykowany zadaszeniom tarasowym pełniących funkcję Werandy, wykonany z tłoczonych profili aluminiowych . Zadaszenie „dla każdego” w idealnej cenie, dostępne „od ręki” w kolorach standardowych (biały i antracytowy).

Cechy systemu:

  • błyskawiczny montaż;
  • maksymalna głębokość 4,75m;
  • w wymiarach standardowych – pakowany fabrycznie i błyskawicznie dostępny;
  • ukryty system odprowadzania wody.

Climax Panorama
Dzięki innowacyjnej technologii zastosowanej w naszym systemie, Climax Panorama może mieć maksymalne wymiary nawet do 7 m szerokości tylko na dwóch słupach przy jednoczesnej głębokości 5.5m . Dzięki temu mają Państwo niesamowity panoramiczny widok bez słupów pośrednich.

Poznaj nas oglądając nasz film:

1