Teksty w dziale Pressroom są informacjami prasowymi nadsyłanymi przez firmy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

PROVENTUSS: Produkty do drzwi panelowych

Data publikacji: 2022-04-14

Aluminiowe drzwi panelowe stanowią doskonałą wizytówkę domu. Dlatego warto stosować sprawdzone i jakościowe komponenty do ich produkcji. Dobre markowe produkty oraz kontrola procesu są gwarancją niezawodności i trwałości na lata.

Proventuss panel-drzw-i-szprosy3

W produkcji drzwi panelowych wykorzystuje się wiele materiałów klejąco-uszczelniających, dlatego warto zadbać o to, by ich dobór był przemyślany. Proventuss oferuje szeroką gamę klejów, uszczelniaczy i taśm, a także akcesoriów, które zapewniają znakomitą adhezję oraz wzajemną kompatybilność produktów. Zachęcamy do zapoznania się z zestawieniem produktów dedykowanych do produkcji drzwi panelowych, dzięki którym zwiększysz Twoją efektywność, skrócisz czas produkcji oraz uprościsz logistykę.

Już nie musisz szukać u różnych dostawców – wszystkie produkty oraz rzetelną pomoc w ich zastosowaniu znajdziesz w Proventuss.

Proventuss panel-drzw-i-szprosy2

TRWAŁE I SKUTECZNE KLEJENIE SZPROSÓW

Szprosy nadają oknom charakteru elegancji i czynią je bardziej reprezentacyjnymi. Najlepiej prezentują się w tradycyjnym budownictwie dworkowym, czy w domach w stylu typowo wiejskim. Często budynki objęte ochroną konserwatorską mają odgórnie narzucone posiadanie szprosów w oknach.

Szprosy to elementy dekoracyjne okna. Obecnie na szybę nakleja się listwę ozdobną, co daje taki sam efekt, jak tradycyjna konstrukcja szprosów, ale jest o wiele tańsze w produkcji.

Jakich użyć produktów, jak dobrze i trwale wykonać montaż szprosów w oknach dowiesz się od doradców z Proventuss.

1