Teksty w dziale Pressroom są informacjami prasowymi nadsyłanymi przez firmy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Profity pchają się drzwiami i oknami. Promocja w OknoPlusie

Data publikacji: 2019-11-19

Jeśli się budować i wybierać do domu okna, to właśnie teraz! W ofercie OknoPlus produkty premium dostępne są od dziś w standardzie, a rabaty osiągnęły najwyższy w tym roku poziom. Designerski format przeszkleń, lepsze doświetlenie wnętrz, wysoka energooszczędność, certyfikat bezpieczeństwa… Wszystko to ze zniżką nawet 46%, a to tylko niektóre z „zimowych korzyści” przygotowanych dla klientów OknoPlus.

Do nowoczesnych rozwiązań okiennych w atrakcyjnych cenach dokładane są też prezentowe bony zakupowe oraz szansa na wylosowanie dwuosobowej wycieczki zagranicznej. Przed shoppingiem czy wyjazdem na urlop trzeba jednak zdecydować – Bezpieczny Dom Premium czy standard Premium Design? A może dom bezpieczny i designerski jednocześnie? Oto dostępne w zimowej promocji pakiety profitów.

BEZPIECZNY DOM PREMIUM

Jeśli marzy ci się dom z modnymi, dużymi przeszkleniami, ale głowę zaprzątają kwestie bezpieczeństwa, „bo w okolicy zdarzają się włamania” albo masz małe dzieci, których zachowanie bywa nieobliczalne, wybierz promocyjny zestaw Bezpieczny Dom Premium. To duże okna PCV, mocne – wklejone w technologii STV szyby i antywłamaniowe okucia RC1n lub RC2. Co to oznacza? Wysoki standard bezpieczeństwa i – co za tym idzie – dobre samopoczucie mieszkańców domu.

STV to taka metoda szklenia, która sprawia, że okna są bardziej wytrzymałe niż inne, a szyba odporna na przykład na wypchnięcie. Łatwiej wyobrazić sobie tę „moc”, gdy zdamy sobie sprawę z tego, że technologia STV wykorzystywana jest do wklejania szyb w samolotach. Statyczne szklenie na sucho, bo o tym mowa, gwarantuje również stabilność – nawet w przypadku bardzo dużych przeszkleń o nietypowych kształtach. Szyba przyklejona jest bowiem do profilu (na całym obwodzie) specjalną taśmą, która wzmacnia i stabilizuje konstrukcję.

Okucia w klasie RC1n lub RC2 to antywłamaniowe zabezpieczenie okien potwierdzone stosownym certyfikatem – optymalne dla większości budynków mieszkalnych. Zapewniają doskonałą ochronę przed przypadkowymi intruzami i zwiększają tym samym poczucie bezpieczeństwa u domowników. Jeśli dołożyć do tego dodatkowo na przykład zewnętrzne rolety okienne zintegrowane z systemem alarmowym domu, poczujemy się jeszcze lepiej.

PREMIUM DESIGN

Jeżeli najbardziej zależy ci na stylu, trendy w architekturze nie są ci obojętne i wiesz, jak ważne w aranżacji wnętrza jest światło, postaw koniecznie na pakiet Premium Design. W tym standardzie dostępne są najmodniejsze teraz – okna aluminiowe i nowość OknoPlusa – innowacyjne okna Morlite. Jak to wygląda? Designersko! Cieszy oko, a do tego poprawia nastrój.

Wąskie ramy i duża tafla szkła – tak wyglądają dziś nowoczesne okna – przedmiot pożądania koneserów designu, którzy właśnie stawiają sobie dom. Doskonała stylistyka, elegancka prostota i bardzo praktyczne podejście do aranżacji przestrzeni – czego możemy chcieć więcej? Duże przeszklenia oprawione w minimalistyczne ramy otwierają wnętrze, powiększając je optycznie i w sensie dosłownym, jak w przesuwnych konstrukcjach okiennych na całą ścianę, które zacierają granicę pomiędzy tym co w środku i na zewnątrz. Wygląda to po prostu świetnie i świetnie sprawdza się w praktyce.

Morlite to doskonały duet designu i walorów użytkowych. Łagodna linia profilu PCV sprawia, że okno świetnie wygląda w każdym wnętrzu, stając się jego subtelną ozdobą. W tej kompozycji pierwsze skrzypce zdecydowanie gra szkło. Rama i ilość PCV są tu sprowadzone do minimum, dzięki czemu w pomieszczeniu mamy znacznie (bo nawet o 25%) więcej światła.

Wisienką na torcie jest ECLAZ. Szyby wykonane z tego szkła to zupełnie nowa jakość. Wpuszczają do domu więcej światła niż wszystkie inne i nie przekłamują jego kolorów – prawdziwa gratka dla estetów, osób wrażliwych na piękno natury, a także artystów i wszystkich tych, którzy w swojej pracy, bardziej niż pozostali, potrzebują naturalnego światła słonecznego. Pozytywnie wpływa ono na kreatywność, ale także na zdrowie i nastrój. Szyby ECLAZ, jako najbardziej przezierne i zarazem energooszczędne (dzięki Swisspacer – najcieplejszej ramce na świecie uszczelniającej krawędzie szyb zespolonych), są niezbędne w oknach wychodzących na północ, aby maksymalnie doświetlić (i docieplić) w ten sposób wnętrze. Poleca się je stosować również tam, gdzie przebywamy najczęściej w ciągu dnia, czyli w oknach salonu, kuchni czy jadalni. Powłoka ECLAZ ma neutralny wygląd, łatwo więc zaaranżować okno z takim szkłem praktycznie w każdym pomieszczeniu.

BEZPIECZEŃSTWO + DESIGN

Jeśli liczy się dla ciebie jedno i drugie, wybierz standard Bezpieczny Dom Premium oraz szybę ECLAZ. Otrzymasz duży rabat i prezenty w postaci bonów zakupowych o wartości 150 PLN do wykorzystania w sklepach IKEA, Tesco lub Media Markt. Dodatkowo, jeżeli zarejestrujesz swój zakup na stronie internetowej www.eclaz.pl, weźmiesz udział w losowaniu atrakcyjnej wycieczki wartej 14 tys. PLN.

Promocja ZIMA PEŁNA KORZYŚCI trwa do końca roku. Obowiązuje w salonach sprzedaży OknoPlus na terenie całego kraju oraz u Autoryzowanych Partnerów Handlowych.

1