Teksty w dziale Pressroom są informacjami prasowymi nadsyłanymi przez firmy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

PREZMET: Zwiększone zainteresowanie maszynami marki

Data publikacji: 2023-05-23

Pierwsza połowa roku była intensywnym okresem pracy dla firmy PREZ-MET. Najlepiej świadczyć mogą o tym informacje o dostarczeniu do klientów kolejnych kompletnych linii zgrzewająco-czyszczących działających w autorskiej technologii zgrzewu bezwypływkowego Precision Line. Ponadto, firma uruchomiła kilkanaście mniejszych maszyn, takich jak piły dwugłowicowe, czy też klamkownice.

W ostatnich tygodniach linie produkcyjne marki PREZ-MET doposażyły parki maszynowe między innymi firm: ATUT z Mielca oraz KOWALCZYK FABRYKA OKIEN z Radomia. Drugi kwartał 2023 roku to czas promocji i rosnącego zainteresowania najnowszym modelem „centrum obróbczego – CF4”, które wyprzedza konkurencyjne maszyny pod względem innowacyjnych rozwiązań i możliwości obróbki.

Zwiększone zainteresowanie maszynami marki PREZ-MET przyczyniło się do wzrostu liczby kontrahentów, w wyniku czego firma zwiększyła swoje moce produkcyjne. Tym samym firma zdecydowała się zwiększyć zatrudnienie w każdym z działów. Dział handlowy i zarząd firmy angażują się w strategiczne rozmowy dotyczące kolejnych kontraktów.

Reasumując, firma PREZ-MET ma intensywny okres działalności, rozwija swoje linie produkcyjne, zwiększa zatrudnienie, co świadczy o dynamicznym rozwoju i rosnącej pozycji na rynku.

1