Teksty w dziale Pressroom są informacjami prasowymi nadsyłanymi przez firmy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Prez-Met dostarcza sprzęt dla Aldo

Data publikacji: 2021-04-07

Aldo to polska firma rodzinna z ponad 25 letnią tradycją i uznany producent stolarki otworowej oraz firma, dla której najważniejsza jest  jakość produktów i komfort użytkowania.

W ostatnim tygodniu kwietnia Prez-Met dostarczył kolejną partię noży kształtowych, dzięki czemu firma rozszerzyła swoją ofertę o zgrzewy wykonane w technologii Precision Line.

Bronisław Konderla, prezes Aldo Okna:

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Prez-Met. Ich rozwiązania technologiczne są bardzo dobre, do tego oferują opiekę serwisową oraz posprzedażową na bardzo wysokim poziomie.

Decyzje zakupowe przy wyborze stolarki otworowej co raz częściej zapadają na podstawie „pierwszego wrażenia” , estetyki wykonania. Zgodnie z obowiązującymi trendami stolarka otworowa jest co raz częściej mocno wyeksponowana, dlatego na pierwsze miejsce wysuwa się estetyka wykonania.

Bronisław Konderla:

Technologia bezwypływkowa Precision Line od polskiej firmy Prez-Met zastosowana z zgrzewarce czterogłowicowej ZGP 760 jest odpowiedzią na potrzeby rynku i wymagania klientów. W najbliższym czasie planujemy zakup kolejnej linii produkcyjnej w celu wprowadzenia technologii Precision Line w całej produkcji okien”.

1