Teksty w dziale Pressroom są informacjami prasowymi nadsyłanymi przez firmy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

PORTA: ogłasza wyniki konkursu „Zaprojektuj swoje magiczne drzwi”

Data publikacji: 2022-01-18

Aż 1700 osób wzięło udział w magicznym konkursie inspirowanym animacją Disneya „Nasze magiczne Encanto”. Konkurs trwał od 25 października do 10 grudnia ub. roku, a zwycięskie projekty można podziwiać na stronie akcji: www.magia.porta.com.pl.

konkurs disney Encanto Porta

Zadaniem konkursowym było zaprojektowanie „magicznych” drzwi i wysłanie projektu przez specjalną, podaną wyżej stronę www. Uczestnicy mogli wygrać m.in. 3 zestawy Play Station 5, iPhone’a 12 Mini, elektryczną hulajnogę Xiaomi czy atrakcyjne gadżety związane z produkcją Disneya.

Magia zwyciężyła

Odbywający się równolegle w trzech krajach konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Oprócz 1700 prac z Polski do oceny jury konkursowego wpłynęło również 600 prac z Rumunii i 400 z Węgier. W każdym z tych krajów PORTA KMI POLAND prowadziła intensywne działania medialne w Internecie. W ich skład weszły posty w social mediach i działania w ramach Google Ads.

Efekt naszych działań mediowych przerósł oczekiwania. Łącznie w trzech krajach, w których promowaliśmy akcję „Zaprojektuj swoje magiczne drzwi” odnotowaliśmy blisko 217 tysięcy użytkowników, którzy stronę konkursową odwiedzili ponad 350 tysięcy razy. To naprawdę – nomen omen – bajeczne wyniki. Podobnie bajeczna była kreatywność, jaką wykazywali się w swoich pracach uczestnicy konkursu. Dlatego warto zobaczyć zwycięskie projekty! – Piotr Chodak, PR i Digital Manager PORTA DRZWI

Wybrane prace

Prezentujemy pierwsze trzy miejsca w Polsce w kolejności od pierwszego do trzeciego. Pierwsze miejsce i nagrodę w postaci Play Station 5, zgodnie z regulaminem, otrzymali autorzy trzech najlepszych prac.

Do akcji zostały też zaproszone punkty sprzedaży, które PORTA zaopatrzyła w zestaw materiałów promocyjnych związanych z konkursem. Przedstawiciele sieci sprzedaży również byli zainteresowani akcją promocyjną i chętnie zgłaszali się do oznakowywania salonów sprzedaży dedykowanymi materiałami POS.

„Nasze magiczne Encanto”

Drzwi stanowiły ważny element fabuły filmu, dlatego jako PORTA DRZWI z przyjemnością przyjęliśmy zaproszenie Disneya do udziału we wspólnej akcji. Co ważne, uczestnik nie musiał kupować drzwi, aby wziąć udział w zabawie.

Przypomnijmy: nowy, już 60. pełnometrażowy film wytwórni Walt Disney Animation Studios opowiada o niezwykłej rodzinie Madrigalów, zamieszkujących tętniące życiem kolumbijskie miasteczko Encanto. Magia spowijająca tę okolicę obdarzyła wszystkie dzieci w rodzinie nadprzyrodzonymi darami. Wszystkie z wyjątkiem jednego – szesnastoletniej Mirabel. Jednak gdy czarodziejskim mocom Encanto zagrozi niebezpieczeństwo, okaże się, że właśnie Mirabel, jedyne „zwyczajne” dziecko Madrigalów, potrafi uratować swoją rodzinę.

1