Teksty w dziale Pressroom są informacjami prasowymi nadsyłanymi przez firmy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

PONZIO: Topowy system drzwi aluminiowych

Data publikacji: 2023-05-25

System drzwi panelowych Ponzio PE96HI został nagrodzony tytułem i statuetką TOP Builder – jako innowacyjny produkt.

Drzwi zewnętrzne w systemie Ponzio PE96HI to produkt o unikatowej konstrukcji na skalę europejską, w którym wdrożono zaawansowane technologicznie rozwiązania. Oprócz bardzo dobrych parametrów mechanicznych i wytrzymałościowych, cechuje go najwyższa izolacyjność termiczna spośród rozwiązań drzwiowych Ponzio, a dzięki wyjątkowej szczelności, nowoczesnemu designowi i nieprzeciętnej estetyce wyznacza nowe standardy dla drzwi zewnętrznych.

Drzwi tej klasy przeznaczone są do rezydencji oraz domów o wysokich wymaganiach w zakresie izolacyjności termicznej (Ud od 0,67W/m2K). Cała konstrukcja może zostać wyposażona w zaawansowane systemy okuć umożliwiające połączenie i zintegrowanie z systemami zarządzającymi domem. Kompleksowe rozwiązania, dbałość o szczegóły, wieloletnie doświadczenie oraz liczne testy pozwoliły na wypracowanie szeregu rozwiązań drzwi panelowych ze specjalnym rozwiązaniem antybimetalicznym, które umożliwia prawidłowe funkcjonowanie okuć drzwiowych przy bardzo dużych różnicach temperatur. Drzwi pracują lekko i sprawnie niezależnie od ekspozycji na słońce lub mróz.

CECHY WYRÓŻNIAJĄCE:
– wysoka izolacyjność termiczna
– rozwiązanie przeciwdziałające efektowi bimetalu
– estetyka rozwiązań: jednolita linia panelu, ościeżnicy i progu. Okucia dopasowane do konstrukcji drzwi.
– bardzo dobre parametry mechaniczne – niezwykle lekkie otwieranie i zamykanie
– sprawne funkcjonowanie niezależnie od temperatur panujących na zewnątrz
– wyjątkowa szczelność.

1