Teksty w dziale Pressroom są informacjami prasowymi nadsyłanymi przez firmy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

PONZIO: Integracja branży na Kongresie Stolarki Polskiej

Data publikacji: 2022-06-03

Firma Ponzio przyjęła miano Partnera Strategicznego XII Kongresu Stolarki Polskiej, mając zaszczyt współtworzyć najważniejsze wydarzenie branży budowlanej. O jego randze świadczyła bardzo wysoka frekwencja, na spotkanie w Warszawie w dniu 26 maja przybyło ok. 300 przedstawicieli naszego sektora gospodarki.

POiD-Gala-XII-12-Kongres-Stolarki-Polskiej-2022-261-1024x682

Organizator Kongresu – Związek POiD zadbał o wysoki poziom merytoryczny, zapraszając do udziału znakomitych prelegentów: ekspertów z dziedziny ekonomii, ekologii, marketingu. Kongres obfitował więc w wiele interesujących dyskusji, inspiracji, prezentował najnowsze trendy, rozważał szanse i zagrożenia w obecnej sytuacji. Wokół najbardziej aktualnych tematów skupił przede wszystkim praktyków branży – przedstawicieli firm i instytucji budowlanych. Ponzio – jako firma z 28-letnim doświadczeniem – mając na uwadze ciągły rozwój zarówno swojego przedsiębiorstwa, jak i całej branży, z przekonaniem angażuje się w inicjatywy, które wspierają i integrują całe środowisko, zwłaszcza w obliczu niepokojących perspektyw, jakie niosą obecne czasy.

1