Teksty w dziale Pressroom są informacjami prasowymi nadsyłanymi przez firmy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nowość w ofercie EKO-OKNA S.A.: Drzwi Pivot – połączenie szkła i metalu

Data publikacji: 2022-11-22

Największy w regionie producent stolarki otworowej z Kornic wchodzi na rynek z nową ofertą drzwi. W ofercie dostępne są aluminiowe drzwi zewnętrzne MasterLine 8 Pivot i stalowe drzwi wewnętrzne Norm Pivot.

pivot_art_zew Eko-Okna

Minimalistyczne połączenie najwyższych gatunkowo metali ze szkłem hartowanym lub pojedynczym bezpiecznym daje produkty o niezwykłej trwałości, które są jednocześnie bezpieczne w użytkowaniu. Dodatkowo, szklane drzwi są bardzo dobrym rozwiązaniem, jeśli chcesz rozjaśnić swoje wnętrze. To klasyka stylu wpisująca się w nowoczesny design.

Otwierane pod kątem 90 stopni  w obie strony skrzydło drzwiowe Norm Pivot pozwala na wszechstronne zastosowanie w wielu budynkach i pomieszczeniach. Drzwi aluminiowe MasterLine 8 Pivot i stalowe Norm Pivot sprawdzą się zarówno w budynkach użyteczności publicznej, jak i domach jednorodzinnych. Wykorzystano w nich zawiasy z funkcją samozamykacza, dzięki czemu zamykają się automatycznie i w kontrolowany sposób. Można je też zablokować w pozycji otwartej pod dowolnym kątem.

Nasze nowe modele drzwi są solidne, stylowe, a przede wszystkim bezpieczne. Główną zaletą modelu Norm Pivot jest to, że skrzydło drzwiowe  otwiera  się pod kątem 90 stopni w obie strony. To nie tylko duża oszczędność miejsca w porównaniu do tradycyjnych drzwi, ale przede wszystkim duże udogodnienie ułatwiające komunikację, również osobom niepełnosprawnym – podsumowuje Michał Maciejewski, dyrektor handlowy i pionu zakupów w Eko-Oknach.

Specyfikacja techniczna:

ALUMINIOWE – MasterLine 8 Pivot

drzwi do zabudowy zewnętrznej

  • max szerokość 1700 mm,
  • max wysokość 3000 mm
  • ciężar do 200 kg

STALOWE – Norm Pivot

drzwi do zabudowy wewnętrznej otwierane w obie strony

  • max szerokość 1000 mm
  • max wysokość 2600 mm
  • ciężar do 100 kg

Więcej informacji o produkcie na stronie producenta.

1