Teksty w dziale Pressroom są informacjami prasowymi nadsyłanymi przez firmy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nowa strona internetowa Geze

Data publikacji: 2021-03-18

Nowe inwestycje, projekty modernizacyjne, zaawansowane rozwiązania i produkty: nowa strona internetowa Geze zapewnia wsparcie w całym cyklu życia budynku. Przejrzysta, intuicyjna, szybka i pełna ciekawych treści – nowa strona internetowa Geze Polska przenosi cyfrową komunikację na wyższy poziom. Firma Geze od lat dostarcza zaawansowane i innowacyjne technologie drzwi, okien oraz bezpieczeństwa, aby tworzyć budynki przyjazne do życia. Nowa strona www.geze.pl sprawia, że dostęp do produktów i usług firmy jest jeszcze łatwiejszy.

Detaliczne informacje i sprawdzone sposoby działania w formacie Digital

Planowanie i eksploatacja nowoczesnych budynków stają się coraz bardziej skomplikowane. Automatyzacja i cyfryzacja wielu elementów, w połączeniu z nowymi przepisami i regulacjami prawnymi oznaczają, że wszyscy eksperci zaangażowani w cykl życia budynku mają coraz trudniejsze wyzwanie. Nowa strona internetowa Geze pomaga swoim partnerom w optymalizacji procesów planowania, projektowania i wyboru produktów . Teraz mogą ją z powodzeniem wykorzystywać jako narzędzie w swojej codziennej pracy. Nowa strona internetowa jest prosta w nawigacji i szybko przenosi użytkowników do poszukiwanego przez nich obszaru. Niezależnie od tego, z jakiego urządzenia korzystasz dostęp do strony internetowej jest łatwy, a jej użytkowanie intuicyjne. Informacje o produktach Geze i niezbędne dokumenty są w pełni dostępne i możliwe do pobrania także z urządzeń mobilnych.

Rozwiązania i know-how dla każdej grupy klientów

Zasada działania nowej strony internetowej Geze polega na zapewnieniu projektantom, instalatorom i zarządcom budynków dostępu do potrzebnych informacji i narzędzi za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Dla projektantów i architektów oznacza to na przykład swobodny dostęp do rysunków, schematów czy obiektów Geze BIM. Użytkownicy z branży produkcyjnej / instalacyjnej szybko i łatwo znajdą instrukcje instalacji oraz rysunki i filmy montażowe. Mocno rozbudowana jest również sekcja USŁUG, dzięki czemu spraw nie otrzymasz nasze wsparcie w razie potrzeby. W serwisie znajduje się również wiele obiektów referencyjnych, w których zastosowano rozwiązania i produkty Geze, co może być cenną inspiracją oraz potwierdzeniem naszego wieloletniego doświadczenia i wysokiej jakości.

Najlepiej – sprawdź sam! TUTAJ

1