Teksty w dziale Pressroom są informacjami prasowymi nadsyłanymi przez firmy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

KRISPOL: Skorzystaj jak Zosia! Zamów bramę garażową ze zniżką 20%

Data publikacji: 2022-06-03

Każdy inwestor zastanawia się, na co zwrócić uwagę podczas wyboru bramy garażowej. Poszukuje sprawdzonego i uniwersalnego rozwiązania o doskonałych parametrach technicznych, gwarantującego bezpieczeństwo, funkcjonalność i ponadczasowy design. To ważne, aby wybrać idealnie dopasowane rozwiązanie. W końcu z bramy garażowej korzystamy każdego dnia.

Przyznajemy Ci rację – wybór bramy garażowej to niełatwe zadanie

Podejmując decyzję, jaką bramę wybrać, powinieneś zwrócić uwagę na parametry techniczne swojego garażu. Sprawdź jego długość, wysokość nadproża, szerokość węgarek – wewnętrznych, bocznych przestrzeni od otworu wjazdowego do ścian. Bardzo ważne jest również pełne bezpieczeństwo i estetyka, w końcu z bramy garażowej będziesz korzystał każdego dnia, w różnych sytuacjach. Postaw więc na idealnie dopasowany produkt, który niezawodnie posłuży Ci przez wiele lat. 

Zosia przetestowała dla Ciebie bramę garażową

Zosia nie lubi słabych rozwiązań. Ceni za to solidne rozwiązania dopasowujące się do każdych warunków. Postawiła więc na bramę Classic z prowadzeniem E – uniwersalny model, możliwy do zamontowania praktycznie do każdego nadproża i przygotowany do wyposażenia go w automatykę pozwalającą na sterowanie bramą z poziomu smartfonu. Co dla Zosi ważne, brama występuje we wszystkich opcjach tłoczenia, w ponad 2000 kolorów i właśnie teraz ma bardzo atrakcyjną cenę.

Skorzystaj jak Zosia! Zamów bramę garażową ze zniżką 20% (2) KRISPOL

Szybkie decyzje często podejmowane są pod wpływem emocji. Zanim dokonasz wyboru, chcielibyśmy, abyś poznał 4 mocne argumenty przemawiające za bramami KRISPOL.

  1. Bramy od KRISPOL to funkcjonalne, solidne i bezpieczne rozwiązania, zamontowane w tysiącach polskich domów.
  2. Segmentowe bramy garażowe Classic E to bardzo uniwersalne modele – wysokość nadproża dla bramy z napędem jest obniżona do zaledwie 120 mm, szerokość węgarków bocznych zmniejszona do 100 mm. To po prostu dobrze zaprojektowane rozwiązanie, które można dopasować co do milimetra.
  3. Segmentowe bramy garażowe Classic E występują we wszystkich tłoczeniach, dekorach, RAL, malowaniu NCS – tutaj ogranicza tylko wyobraźnia.
  4. Segmentowe bramy garażowe Classic E, dzięki aplikacji myKRISPOL, można otwierać i zamykać z poziomu smartfonu – wystarczy zamontować dedykowany napęd STARCUS.

Zrób jak Zosia. Zamów bramę garażową z ekstra rabatem.

Zapraszamy do najbliższego Salonu KRISHOME lub Punktu Handlowego.

Oferta obowiązuje od 1 do 15 czerwca 2022 roku.

1